Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét ajánlanátok...

Milyen animét ajánlanátok nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy anime fan de el kell ismernem hogy van köztük pár zseniális darab. Az a baj hogy annyi anime van hogy nem tudok választani. Nem az olyan eszeveszett öldöklősökre vagyok kiváncsi( ha tényleg jó akkor persze az is jöhet), hanem az olyanokra amik tényleg megfogják az embert(Kedvenc sorozatom a Death Note, még úgy is, hogy végig néztem az ilyen nagy nevűeket is, hogy Dexter, Sopranos, Wire, Wwalking dead, Game of Thrones, Breaking Bad meg még csomó mást is. Ezek mind nagyon királyak voltak, de olyan emléket nme hagytak bennem mint a halállista.) Nem csak sorozatokra gondolok, rendes filmeket is irhattok( persze itt sem a történet nélülki öldöklésre gondolok, hanem az olyanokra mint pl.: Akira, Vadon hercegnője, Chihiro, Totoro, Szentjánosbogarak sirja).

Összefoglalva olyanokat mondjatok amik tényleg megfogtak titeket( és meg tudjátok külömböztetni a jót a rossztól).

Köszi :)



2013. márc. 28. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Helo!


Perfect blue, Paprika, Ghost in the Shell, Nauszika, A vándorló palota - és egyéb Ghibli filmek -, Másodpercenként 5 centiméter.


Jó szórakozást!

2013. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a Death Note tetszett akkor a Code Geass is fog.
2013. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Code Geass-t szintén bátran ajánlom, de a Fullmetal Alchemist Brotherhood is nagyon jó lehet kezdésre, ha tényleg nem zavar a vér és öldöklés a jó történet mellett, akkor még a Berserket is bátran ajánlom. (Ne az első rész alapján ítéld meg, nem olyan lesz a sorozat.)


Filmek közül a Toki Wo Kakeru Shoujout emelném ki.

2013. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fullmetal alchemist testvériség
2013. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!