Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van már valamiféle hír a...

Van már valamiféle hír a Naruto Shippuuden magyar szinkronáról? (elkezdi-e egyáltalán szinkrolnizálni az animax? )

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyébként válaszolván az eredeti kérdésre: nincs róla hír. Egy éve még úgy volt, hogy talán, de mint tudjuk, azóta az Animax "csődbe ment", nem vesznek már meg több animét. És az Animax-osok is elbujdostak, nem tartják a rajongóikkal a kapcsolatot.


Hacsak nem indul egy új ilyen témájú csatorna vagy nem akarja valami más adó levetíteni a sorozatot, nem is nagyon készül hozzá szinkron a jövőben sem.

2013. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyesek mekkorákat tudnak hisztizni azon, hogy a magyar szinkron így-úgy milyen sz*r. Ennyire nem kell beleb*zulni az eredeti japán szinkronhangokba. Nem olyan vészes a magyar szinkron egyáltalán, sőt a poénos részeknél, a magyar szókincs pont kapóra jön, mert jobban feldobja a vicces jeleneteket, mint a japán halandzsa.

Nincs bajom egyébként a japán nyelvvel (van nekem egy rakás igen régi fekete-fehér szamurájos filmem feliratosan), én is már megnézetem az elejétől a végéig feliratosan a Narutót, de már tele volt a tököm a sok "dattebayo"-val. (Tudom, hogy a főszereplő egyedi szójárása ez, de már k*rva sok volt nekem hallgatni, hogy egy epizódban ötszázszor hallom).


Nem tudom egyesek mit tudnak hisztizni a szinkronon, megfigyeltem már, az ilyen nagy anime rajongóknál, divat lett utálni a magyar szinkront. Kár is letagadni. Az egész csak kényeskedés és hiszti.

2013. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez a te véleményed ...

Én bármit szívesebben nézek felirattal , nem csak animét .

Egyszerűen jobb ennyi , sőt 6éve mióta animét nézek ragadt rám egy kis japán is , pedig életben nem tanultam .

Az amerikai sorozatok miatt meg jó lett az angol kiejtésem , tavaly éretségiztem , 50%ban az angol sorozatokon múlt hogy átmentem , mert alig tanultam rá . Jó lehet szólogatni persze .. biztos csak véletlen , pedig szerintem nem az .

2013. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ez a te véleményed."

Nem! Pont erről írtam, hogy kár is letagadni, divatból utálják az anime rajongók a magyar szinkront. Nagyzolási mánia, trend és fanatizmus, ennyi.

2013. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó nem vitatkozom veled akkor az .. Eredeti szinkronnal minden sokkal jobb..
2013. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nos,a szinkronhang téma nálam mindegy,a lényeg,hogy meg tudjam nézni :'D Egyébként,én sem tudok nagyon róla,hogy az Animax leszinkronizálja.Fogalmam sincs már,de valaki írta,hogy "hacsak egy másik adó nem foglalkozik vele" vagy valami ilyesmit.Én is szeretném,de japán szinkronnal sem rossz.(Egyébként,ha érdekel,egyszer azt álmodtam,hogy az Animax leszinkronizálta az egészet,a mostani 303.részig XD)
2013. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!