Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sankarea miről szól?

Sankarea miről szól?

Figyelt kérdés
történetet spoilerekkel le tudná írni valaki? :)

2013. febr. 17. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasznáááld az aa keresőjét ... Nem gyorsabb mint minden animéhez feltenni 1 kérdést ?

Tessék bővebben :

[link]


Röviden , van egy csávó akinek meghal a macskája ezért csinálni akar egy italt amivel zombivá teszi , itt találkozik Sanka Rea-val a lánnyal aki meg akar halni és új életet kezdeni ...

Nem lenne rossz az egész , ha a 4. rész után nem váltana át unalomba. Sajnos nagyon sok mindent nem zártak le.

2013. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudok rákeresni semmire, csak ha linkelnek, mert regisztrálnom kell ahhoz...
2013. febr. 18. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem regsztrálsz ?

Kb 2percbe telik ...


Ha animés vagy a MAL-t és az AA-t ajánlom.. de te tudod..

2013. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Betty-Detty ***** válasza:
Szerintem is regisztrálj,mert sokkal egyszerűbb lenne a dolgod,és röviden kb. arról szól,amit az engem megelőző leírt,bár lehetne folytatni,és talán fogják is(remélem,mert nekem tetszett,és vártam hogy összejöjennek,szóval márcsak ezért várom hogy legyen fojti) :D
2013. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy elmondom acc nélkül is rátudsz keresni : google -> Anime címe és mögé írod hogy Animeaddicts
2013. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, hogy le van írva a történet, de spoiler????? mi lesz a végén??? meghal a lány és feléled??
2013. febr. 19. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ... illetve nem a végén... miért nem nézed meg ha érdekel ?


Ott az ismertető bőven elég bevezetést ad az animébe..

2013. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!