Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miről szól az air című anime?

Miről szól az air című anime?

Figyelt kérdés
spoilert szeretnék:)

2013. febr. 17. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Kunisaki Yukito egész életében egy legendát kergetett (mint összes eddigi családtagja), melyet még édesanyjától hallott gyermekkorában, egy lányról, aki a felhők felett szárnyal és minden ember szomorúságát kell magával hordoznia az idők végezetéig.... Hosszas utazgatás és keresés után végül egy furcsa kis tengerperti városban köt ki, ahol találkozik Misuzu Kamino-val, a furcsa és kissé ügyetlen lánnyal, akire (a lány álmai alapján) meglepően jól ráillik a legenda leírása...


Így kezdődik a város egy furcsa és szomorú nyarának története. A sorozat minden szereplője furcsa valamilyen szinten. (A főhős a szellembábozás képességével bír, amire még édesanyja tanította, Misuzu elképesztően ügyetlen és egyetlen barátja sincs) A sorozatban nincs túl sok szereplő, sőt, a város méretéhez képest meglehetősen kihaltnak bizonyul, így többnyire a jelentősebb szereplőkön kívül nem is fogunk nagyon mást látni. Maga a történet meglehetősen jó, a városban mindenkinek megvan a maga gondja-titka (amikre 1-1 rész keretein belül többnyire fény is derül). A sztori aranyosan, viccesen, szívet melengetően kezdődik, de hamar átfordul melankólikusba, majd később kifejezetten szomorúba...


Maga a rajzolás elsőrangú, elsőre kicsit rövidnek tűnhet a 12+1 rész, de a készítők meglehetősen jól össze tudták tömöríteni a dolgokat, így nem igazán volt hiányérzetem. Bár nekem nagyon nem jött be a történet vége, ettől függetlenül maximális pontozást adok rá (semmi baj a végével, csak utálom az ehhez hasonló befejezéseket...) Az Air szerintem egy kifejezetten jól sikerült anime, ajánlom mindenki figyelmébe, aki nem bánja, hogy végig kell könnyeznie az utolsó 2-3 részt.

By: [link]



Amúgy már 2napon bellül a 5ik ilyen kérdés hogy valamiről "valaki" spoilert szeretne , miért nem olvasod el AA-n a magyar ismeretetőjét , vagy MAL/AniDB-n az angolt ?

2013. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mert ott nem írják le, hogy mi a vége, csak a tartalmat, de én kíváncsi vagyok a végére is:D
2013. febr. 17. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!