Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A NARUTO-ban miért öli meg...

Glekfan kérdése:

A NARUTO-ban miért öli meg Kakashi Rin-t?

Figyelt kérdés
A NARUTO-ban miért öli meg Kakashi Rin-t?Mert mondták többen is hogy meg ölte!És így aktíválódott neki a Mangekyo meg obito-nak!

2013. jan. 31. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Trágárságom ? Ne csodálkozz a következő fél év narutoját lespoilerezték ... segíteni jön ide az ember erre 1-2 eszement .. pff , és csodálkozol hogy felvagyok háborodva ? Nézz magadba ember és gondolkodj el ..
2013. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Miért gondolkodnék el mikor én nem csináltam semmit ? XD

Meg megértem , hogy zavar, de ezt nem ilyen trágáran kell közölni a másikkal. :)

2013. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már elnézést de szerintem nem kéne vitázni hanem megmondani szerencsétlen kérdezőnek hogy miért ölte meg Kakashi Rint? :DDD
2013. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szerintem azért öli meg,(nem olvasok mangát, szóval lehet, hogy már kiderült) mert az Uchiák szeme akkor lesz Mangekyou Sharingan, ha megölik a legjobb barátjukat, és Kakashinak Rin lehetett a legjobb barátja. Nagy túlerő ellen harcoltak, ezért Rin akár úgy is dönthetett, hogy feláldozza magát, hogy legalább Kakashi túlélje, mert így annak föléled a Mangekyou Sharinganja.

Egyébként, aki vitatkozni szeretne, az keressen egy olyan dolgot a másikon, amibe bele lehet kötni, keressenek egy helyet, ahol chatelhetnek, és ott szórakoztassák magukat.

2013. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ma derült ki: Rin volt a 3 farkú jinchurikije, de elrabolta őt a Köd falu. Az volt a Köd falu terve,h ha Konoha mentőcsapatot küld, akkor engedik nekik h visszavigyék Rint Konohába, majd ha visszaért kiengedik belőle a 3 farkút,h kezdjen el pusztítani Konohában.

Rin tudta ezt, elmondta Kakashinak és kérte h ölje meg, de Kakashi nem tette meg. Majd Kakashi átakarta szúrni az egyik ellenséget, de Rin közéjük állt és így ő halt meg.

2013. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!