Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A NARUTO-ban miért öli meg...

Glekfan kérdése:

A NARUTO-ban miért öli meg Kakashi Rin-t?

Figyelt kérdés
A NARUTO-ban miért öli meg Kakashi Rin-t?Mert mondták többen is hogy meg ölte!És így aktíválódott neki a Mangekyo meg obito-nak!

2013. jan. 31. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2013. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó válaszoló:

Akkor miért nem olvasod a mangát, ha ennyire zavar a spoiler? Semeddig sem tartana megkeresni a neten, hisz heti rendszerességgel jönnek ki a legújabb részek lefordítva is

2013. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2. válaszóló ! Ezt kinek írtad , a kérdezőnek vagy az 1. válaszolónak??
2013. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdezőnek írta, mivel a kérdés maga egy spoiler.
2013. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kell elolvasni ha nem tetszik :)
2013. febr. 4. 15:41
 6/15 anonim ***** válasza:
A kérdező most nem tehet róla , hogy te nem olvasod a mangát! Meg mit vagy úgy kiakadva???????????? Úgy is megtudtad volna!!!!! Meg amúgy is mindenki úgy teszi fel a kérdéseit ahogy akarja !!!!! Ne te mond már meg!!!!! ;)
2013. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez egy dolog, de ettől még tényleg feltehette volna úgy a kérdést,h ne legyen spoiler...
2013. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ki vagy te ahoz hogy te mond meg mikor olvassak milyen mangát ..

Gondolkodj már , csak átfogalmazza a KU*VA KÉRDÉST ÉS MÁRIS NEM EPIC SPOILER. 10éves szinten vagytok komolyan . Világ egyik legnagyobb bűne a spoiler...

2013. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor most elmondom kultúráltan: Hogy magamból induljak ki, én speciál kb. 1 éve csak a távolból figyelem a naruto eseményeit (anime, manga, pl. hány fejezet jelenik meg amit még nem láttam, filler évadok stb.). Terveim között szerepel, hogy majd a jövőben, mikor is elég anyag összegyűlt tartok egy naruto-maratont, ami legalább 2-3 hetes lesz és közben azon röhögök, hogy a többiek egy egész hetet sírnak a kövi rész megjelenéséig.

Na már most, én naiv hülyegyerek időközben felnézek a GYIK-ra a figyelt kulcsszavaim közé, mint az 'anime' vagy a 'manga'. Mivel az általános iskolát már sikerrel kijártam (azaz megtanultam olvasni), így az 1-2 másodperc alatt, míg a sasszemem megakad a NARUTO kezdetű kérdésen, az információ visszafordíthatatlanul eljut az agyamba, létrehozva egy K*RVA NAGY SPOILERT! Akár igaz, akár nem az állítás attól még spoiler marad és nem hiszem hogy beletört volna a kezed, ha bepötyögöd a kérdés elé a figyelmeztetést!

2013. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Ki vagy te ahoz hogy te mond meg mikor olvassak milyen mangát" Te még a válaszomat sem tudod értelmezni? -_-

Én csak ennyit mondtam:

A kérdező most nem tehet róla , hogy te nem olvasod a mangát!

És nem azt mondtam h akkor most áljál rá te is és olvasd!! Meg amúgy te vagy 10 éves szinten . A trágárságod mindent leír rólad.......

2013. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!