Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mirai Nikki?! Ciki?

Mirai Nikki?! Ciki?

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki az hogy 15 éves fiú létemre imádom a Mirai Nikki-t szerintem egy nagyon JÓ sorozoat :D nektek mi a véleményetek?

2013. jan. 7. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
te azt hiszed h a mirrai nikki lányoknak vagy kisgyerekeknek szól hát bocs de tök normális vagy
2013. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a ciki, hogy 15 éves srácként ilyeneken vergődsz. Az a sorozat meg qrva jó, Gasai Yuno az egyik legnagyobb yandere, akti ismerek, beteg állat. Zseniális sorozat, a Death Note után a favoritom. 22 éves csaj létemre.
2013. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy ilyeneken vergődök ??? xD Én csak meg kérdeztem... úgy tudtam erre való az oldal :P AM. Szerintem is nagyon jó...Nekem Yuno a kedvencem :DDD
2013. jan. 7. 16:27
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kedvenc animém nekem is , mondjuk van egy 4év előnyöm .

Igen, Yuno-nak nincs párja , hatalmas yandere , még Ryougi Shiki is elbújhat mellette.

2013. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

mar mert lenne ciki...nem egy Shoujo animerol van szo ami esetleg ciki lenne ha egy fiu nezi...(amugy van par fiu ismerosom, aki nem riad vissza egy ertelmesebb shoujo megismeresetol vagy akar megnezesetol, es idosebbek 15nel, es nem is b*zik..csak h elkeruljem a felreerteseket..)


A Mirai Nikki egy nagyszeru sorozat...remelem folytatasa is lesz..

2013. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
amugy Ryougi Shikirol mit lehet tudni??? Melyik animemeben szereplo karakter???
2013. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha beírnád a nevét MAL-ra megtudnád : [link]
2013. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
imádom <3 15 L
2013. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, az se lenne ciki, ha mást néznél. Azt nézel amit akarsz, tőlem nézhetsz shoujo-t én is nézek shounen-t lány létemre. Mintha a műfaj egy kötelező, betartandó szabály lenne.

Amúgy meg 5. válaszoló, minek lenne folytatása? Kerek lezárt story. Nem kell feltépni és elb*szni ezt is.

2013. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!