Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Mirai...

Mi a véleményed a Mirai Nikki-ről?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem meg és nekem nagyon bejön:O

Megfogott az egész történet meg minden,és mi lenne ha lenne ez a játék :/

Nektek hogy tetszett? ^^



2012. júl. 25. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon tetszett, azóta is imádom!:) A zenéje, a története és a grafikája is nagyon ott van! A mangába bele olvastam, de az nekem nem tetszett, nem olyan hatásos a rajzolása.
2012. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hehe pedig a manga is jó :D Kár hogy csak beleolvastál :)
2012. júl. 26. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

TOP1 nálam .

Minden van benne ami kell .

10/10 Masterpiece , mitmondjak még a legjobb anime amit láttam .

Mindenkinek ajánlom , az Angel Beats! , Elfen Lied , Gantz társaságában!

2012. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
A vegkifejledt nekem is tetszett, csak kicsit tobb taktikazasra szamitottam.Vegtereis elveztem de tobb lehetoseg lehetett volna benne szerintem.
2012. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
fhúú kedvencem lett, pedig nagyon, nagyon, nagyon sok animét láttam már!!!
2012. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem a vége nem tetszett, az eleje viszont hatalmas volt. de nekem valahogy ellaposodott a végére és szinte már idegesített a sok, értelmetlennek ható fordulat és a nagy kavarások. nem ezt vártam töle az elején és annyira nem jött be.
2013. ápr. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úúúú nagyon bejött, az első anime amit úgy néztem meg, hogy arra számítottam "na még egy tömegsablon" akármilyen unottan is kezdtem, már az első rész nagyon megfogott *-*

Ilyen anime még nem volt...

Ezért akárhol kérdezik hogy "Tudtok jó animéket mondani?" én a sok közé mindig oda írom ;)

2013. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
58%
Nekem tetszett, de voltak fenn akadásaim. Túlságosan beteg volt Yuno. És zavart az, hogy pozitívból negatívba váltogatták a személyiségét. Tudom, hogy maga is tett olyan kijelentést, hogy félig ilyen-félig olyan, de ez a szál abszolút nem tetszett. Addig még rendben lett volna, hogyha tényleg elmennek Yukki-val megnézi a csillagokat, és nem csinált volna butaságot. Szeintem az a jelenet nélkül is tökéletesen lehetett volna folytatni, és addig nem is csinál semmi negatívat. A végén pedig még az előtt megölik mielőtt még bajuk eshetett volna Yukki barátainak. Aztán esik Yukki depresszióba és az után is tökéletesen bejöhetett volna az a jelenet, hogy a semmibe Yuno elmegy Yukkiért. Hát de mondjuk az sem lett volna jó, mert akkor ők ott haltak volna meg a 2. világba... Akkor talán úgy, hogy Yuno öli meg őket, és elmenekül a 3. világba és az első adott alkalomkor megöli Yukki. És aztán jön a depresszió és a találka. Szerintem jobb lett volna, csak kimaradtak volna a terroristának a segítségei, amik nagyon tetszettek. De ami még nagyon zavaró volt a számomra az az, hogy minden elolvasott jövő a naplójukban, azok fix pontok az időben(Fix pontok az időben: Adott időpontok, amiket nem lehet megváltozótani., és ha megváltozik a jövő, akkor áttörnek egy fix pontot. És Ettől kb. szétszakadna az idő. De eltekintve a szélsőségétől nagyon tetszett. Főként az érzelmi szál. De hogy a legjobb anime, azt nem mondanám. Az már a Fairy Tail. :) De ez lehet, hogy szubjektív.
2013. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 K.Kaname94 válasza:
100%

Egész jól indul, azonban rendkívül gyengül a történet ahogyan halad előre, nem beszélve arról mennyi megmagyarázatlan dolgot hagy az anime maga után. Az alábbiakban is mint kérdezted a Saját Véleményemet fogom leírni, persze mindenkinek lehet más, íme



SPOILER



Miért kell egyáltalán a játék-> Ha Deus isten akkor miért halhat meg? (főleg ha élet és halál istene) Miért csak japánban vannak a tulajdonosok, (talán kilences kivétel) de nagyon tömören indulnak, és úgy látszik jelentős eltérés volt, h ki-mikor kapta, ennek okát v mi alapján döntik el semmit nem tudni. Azt sem, hogy az isten miért bízik az Elsőben, hiszen elvileg nem kellene tudnia, hogy más világok is vannak, ahol ugyanebben a versenyben már döntős volt.


Másrészt úgy látszik túl könnyű megváltoztatni a jövőt, és elvileg az van benne amit ő maga kéne h beleírjon. De megint logikai buktató: ha azt írja "meghaltam" hát nem tudom hogy vagy vele de sztem elég nehéz ezt beleírni ha már halott vagy... Yuno karaktere az egyetlen amiért hajlandó voltam ezt a jóformán "sületlenséget" végignézni. Az anime nagyrészében pedig azt kívántam h inkább halna meg a főszereplő, vagy ne ő volna, közhely amit tenni akar és ahogyan tenni akar, meg butaság is, vissza akarja hozni szüleit holott éppen az apja ölte meg az anyját, sőt a fiát is hagyta a toronynál meghalni. Mégcsak nem is olyan emberről van szó akihez jobban kötődne abban az értelemben h napi szinten találkozik v meglátogatja időnként, a kórházban kiderült h jóformán tojt a fiára éveken át. Annyi év alatt azért elévülnek dolgok, főleg ha édesanyuka gyilkosává válik már-már beteges, hogy vissza akarja hozni, attól az adóssága nem lesz rendezve, s nem hiszem h az anyuka feltudná dolgozni a korábban történteket. Ennek tudatában agyilag még mindig gyermek marad, ahogyan valószínűleg a nézők többsége, akiknek "adrenalin löket" elég a story hanyagolására, ezzel nincsen baj, csak annyi vér mellett nem biztos, hogy ilyesmi való a gyermekeknek. Egyébként én azt hittem, Yuno-nak talán lehetett volna ikertestvére és az lett volna a 3. holttest. Másrészt volt akinek a naplója szinte teljesen hasznavehetetlen, ez megérdemelt volna több kidolgozást, ki milyet kapjon, hogy esetleg balanced legyen hiszen elvileg az isten "tisztességes" versenyt akart. Miért bízná egy emberre a naplók kidolgozását? A vége meg... főszereplőnk végre tökös lesz, de lebeg mint gólyafos a levegőben de azért vmi összeköttetése van más világgal mégsem tud vele mit kezdeni? Minek él? Ha nincsen ott (a 2. világban) jóformán semmi akkor ennyi erővel magát is megölhetné, úgyis van 3. világ meg kitudja még mennyi -.-" másrészt teljesen valószínű, hogyha valaki tízezer éves akkor még számontartja, vagy érdekli teljesen felesleges a beszélgetés a legvégén-> de persze mint minden eddigi ez is az én véleményem.


Ha ez valóság lenne és mondjuk személy szerint magam is belekerülnék (akaratom ellenére) biztosan nem akarnám felfedni olyan könnyen mint a főszereplő a barátai előtt. Másrészt első dolgom lenne, hogy valami nagyon speciális zsebben tartsam, kezemben meg max vmi bluetooth-os kivetítő vagy ilyesmi legyen, ha a telefon elázik, kavics felverődik, elejtem stb. hát elég kellemetlen volna úgy meghalni (más okozhat ilyesmit elég könnyen) Ennek tekintetében visszatérnék Hármasra, milyen buta módon halt meg, h elvileg golyóálló meg gázmaszk van rajta, de az nem jutott az eszébe, hogy védje a telefonját??


Összességében a történet és főszereplő miatt szerintem ez egy gyenge anime, legjobb esetben 4/10-et érdemel, ha vége lett volna ahol végez a barátjaival és ott ha megölte volna Yuno-t akk olyan 6-ot kaphatott volna, de semmiképpen sem többet. Ha valaki inteliges-beteg gyilkolást akar nézze a Hannibal sorozatot, ha kicsit esetlenebbet akkor Dexter-t(nem a mesét, hanem a sorozatot). Előttem lévőhöz "hozzászólva" én is sok animét láttam, mindenkinek más az ízlése én sajnálom ezt, hogy az ötletük felvetéséhez képest mennyire kidolgozatlan, és a lehetőségeihez képest rövid.

SPOILER VÉGE



Ha valaki jövőt fürkésző animét keres, nem bánja, h kevesebb vér folyik, de morális kérdésekkel telített animét keres annak ott van a Steins;gate MAL-on [link] utána lehet nézni.

2014. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. Nem rég fejeztem be, és nagyon elegánsan lezárták. Csak az animéből kihagytak egy két szerintem fontos másodpercet.
2017. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!