Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki hány évesen ment el con-ra?...

Ki hány évesen ment el con-ra? És a con-on muszály beöltözni?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen mentetek con-ra? Hány éves korban ajánlott menni? Muszály beölyözni?

2012. nov. 18. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor tudtam mindig mentem , nem muszáj beöltözni .
2012. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hány évesen mentél elsőnek?
2012. nov. 18. 20:51
 3/6 Skoroline válasza:
Én 12 évesen voltam először (most 17 vagyok). Amúgy, hogy mikor érdemes elkezdeni, az nagyon embertől függ. Ismerősömnek a 10 éves testvérét nem igazán foglalta le. De láttam olyant is, hogy kb. 3 éves lehetett a kislány, és ő nagyon élvezte az egészet, és sok kisgyereket láttam aki nagy mosollyal és nevetéssel rohangáltak. Beöltözni nem muszáj, viszont én például sokkal jobban élveztem a conokat mikor beöltöztem :)
2012. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia én 14 vagyok, már egy ideje tervezem, hogy elmegyek conra, de mindig közbejött valami. remélem meg idén eljutok vmi animés rendezvényre:). haverom 13 évesen volt először. úgy tudom, nem muszáj beöltözni.
2012. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én idén voltam először, 14 éves vagyok, nem öltöztem be, de kegyetlenül jó cosplay-eket láttam.
2012. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24 éves fiú vagyok. 2009. tavasszal, 20 évesen mentem először. :-) Nem szoktam beöltözni. Még nem igazán volt rá ötletem, illetve nincs pénzem a kivitelezéshez. De úgy gondolom, hogy én így is jó vagyok oda. :D ^___^"
2012. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!