Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A CODE GEASS című animének mi...

A CODE GEASS című animének mi a témája?

Figyelt kérdés
és indavideon csak felirattal vagy szinkronnal is meg van?

2012. nov. 7. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Felirattal van csak .. egyik legjobb anime , ne rontsák már el fos magyar szinkronnal .



SPoiler :



Egész arról szól hogy 1 Lelouch nevű bosszut akar állni .. 1 nemzetem .. röviden kb..

De tele van az anime meglepetésekkel .

2012. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak felirattal.

És a témája...hú ez nagyon hosszú lenne,de dióhéjba leírom :D

Lelouch egy Britanniai herceg,akit a húgával együtt(aki mellesleg vak és tolószékes ) Japánba ( amit ekkor már elfoglalt Britannia, és 11-es körzet lett a neve) küldtek politikai eszközként.Megváltoztatták a családnevüket és inkobítóban ( biztos rosszul írtam)éltek tovább. Amikor Lelouch 17-ett, elhatározza,hogy bosszúbol elpusztítja az apját és vele Britanniát, és egy maszkban Zero-ként forradalmat indít a Japánokkal Britannia ellen. Még az 1. részben amikor Lelouch egy nagyobb bajba került a brit katonákkal szemben, megjelenik egy furcsa lány, C.C., aki egy erőt, a Geass-t adja neki,hogy túlélje, A Geass-al bárkinek bármit megparancsolhat, és ők azt meg is fogják tenni.

De nem mondok többet, mindenképp meg kell nézned, ha nem akarsz lemaradni az egyik legjobb animéről :D

2012. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Témája:

Barátság, Háború, Bosszú, Gyilkosság, Zsarnokság,


Ez kedvesek a téma; amit ti írtok az már a történet. :)

2012. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint én rosszul írtam meg a kérdésben, mert a történetre gondoltam és nem arra amit te írtál ( utolsó válaszadó)
2012. nov. 8. 17:47
 5/6 A kérdező kommentje:
kumiko 8
2012. nov. 8. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben én kérek elnézést a többiektôl :)
2012. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!