Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a címe ennek az animének?

Mi a címe ennek az animének?

Figyelt kérdés

Még régebben láttam,talán 2008-ban,de nem végig,mert nem készült a teljes évadhoz felirat. Most szeretném újra végignézni,de elfelejtette a címét. :S

A cselekményre emlékszem,úgyhogy ameddig láttam azt leírom,remélem valaki ismeri rajtam kívül.

Úgy kezdődött,hogy volt egy szőke hajú scár,aki éppen arról álmodott,hogy megcsókolja gyerekkori legjobb barátját,de egy lány(aki szintén főszereplő) felébreszti. (Persze pont a melleit látjuk.) A lánynak narancssárga haja volt,és abba a fiúba szerelmes,akivel a szőke hajú srác álmodott. (Barna haja van ha minden igaz.) A lány is szerelmes a barna hajú fiúba,de a barna hajú fiú nem tudja,hogy kit válasszon. Aztán a barna hajú srácnak furcsa álmai lesznek a testvérével kapcsolatban,aki fel is hívja,hogy megnősül, de előtte találkozni szeretne vele valamiért. A barna hajú srác vesz is jegyet a vonatra,de ajándékba kap még egyet,így magával vihet valakit. A szőke srácot választja,és emiatt a lánynak teljesen elmegy az esze. A lakásában összetör mindent,s eltervezi,hogy megöli a szőke hajú srácot. El is indulnak a pályaudvarra,de a járatot törlik vmiért,és hatalmas esőbe keverednek a visszafelé vezető úton. Nem akarnak a kocsiban maradni,és találnak egy elhagyatottnak tűnő házat,ahová betérnek,és a szőke srác romantikára vár,de a barna hajú még csak nem is próbálkozik. A szőke srác idegileg gyenge,pluszba öngyilkossági hajlamai vannak,most is meg akarja ölni magát,de a barna hajú srác rátalál,és nagyon összemelegednek,de még mielőtt történne bármi is,rájuk nyit egy ikerpár. Kiderül,hogy itt laknak,de nem doják ki őket,helyette beszélgetnek velük. Na most a szőke srác beleszeret az egyik ikerlányba,és teljesen összezavarodik,hogy akkor most meleg-e vagy nem. Eközben a barna hajú srác testvére meghal,valaki megölte. A menyasszony pedig eltűnt. Na most ugye a barna hajú srác rögtön arra gyanakszik,hogy a nő megölte a testvérét,és lelépett a pénzzel,mert eléggé gazdagok. Innentől kezdenek durvulni a dolgok,de sajnos azokat a részeket már nem láttam.

Nem magyar feliratos volt,hanem angol!

Műfaját tekintve szerintem romantikus,misztikus,horror,dráma.

Az openingje olyan volt,mint a Naraku no Hana (Higurashi Kai op-je),az Ending-je meg,mint a Still Doll (Vampire Knight Ending-je). És sok volt benne a hegedűs zene,a romantikus részek alatt szinte mindig az szólt,de voltak olyanok is,mint a Higurashi-ban,ilyen "sejtelmes" is.

Ismeri valaki? Ha igen,légyszi írjátok meg a címét!



2012. okt. 18. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

1 tippem van , Umineko No Naku Koro Ni , viszont ha nem az , akkor engemis érdekelne.

Bár sztem aa-ra ird ki ott biztos tudja za egyik otaku.

2012. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos nem az,azt már láttam. :S
2012. okt. 18. 17:24
 3/4 A kérdező kommentje:

Még annyit,hogy a "romantikus" hangulat eléggé jól érződött rajta,de egyletalán nem egy csöpögős anime!

A horror is nagyon nagy szerepet játszott benne,meg a dráma is! A misztikus hangulat szintúgy,bár abból még csak egy részt láttam,amikor álmai vannak a barna hajú srácnak,illetve kezdi azt hinni,hogy ő az egy leszármazottja a városban élő klánnak.

2012. okt. 18. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Fúúúú ez engem is érdekelne ha tudja vki irja le légysziiii
2016. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!