Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a címe ennek az animének?

Mi a címe ennek az animének?

Figyelt kérdés

N szóval próbálom minnél emberesebben megfogalmazni ha nem menne elnézést kérek.


Na szóval csak az első részre emlékszem úgy kezdődik hogy egy srác egy ilyen nagy robotban harcol este egy lány ellen aki egy másik robotban és közben egy maszkos emberhez beszél aki azt mondja neki ha megöli a királynőt akkor visszaküldi a világába ezután a srác leveri a lányt és felmegy egy épület tetejére ahol van egy szőke kislány elővesz egy kést de ott helyben el is dobja azután a lány aki azelött a robotban volt megtámadja és végül elájul a srác azután a királynő(mármint a szőke kislány bezárja a srácot valami ketrec szerüségbe és lelógatja Ja és azt majdnem kihagytam hogy a srác rohadt jól harcol


eltudnám mesélni az egész részt csak kúr.a hosszú lenne és ha valaki látta az animét az ennyiből rájöhet a címére csak én hülye vagyok és elfelejtettem szóval ha valaki látta az animét azt kérem hogy írja le ide a címét



2012. szept. 15. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kis anime nemrég láttam, a címe:

Isekai no Seikishi Monogatari

2012. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszi kerestem jobbra balra de nem találtam
2012. szept. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!