Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek az animének a címe?

Mi ennek az animének a címe?

Figyelt kérdés
annyira emlékszem belőle h egy fiatal srácról szól meg nagy mellű magasabb csajról, és a csaj folyton rajta lóg, és kiderül h a csaj valami róka szellem, és beletud költözni a srácba és ha vki bántja őket úgy harcolnak, és a legutolsó részben azt hiszem a srácban is felébred valamilyen szellemi erő
2012. márc. 31. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Huhh nem láttam, de ismerősnek tűnik xD(ismertető alapján :))

először ez jutott eszembe : Wagaya no Oinari-sama, de aztán rájöttem, hogy inkább erre passzol : Kanokon


Bocsi, hogy hülyén mondtam el, csak szeretek segíteni :) akkor is ha nem láttam xD

És ha egyik se lenne jó akkor még ezt tudom mondani, ami eszembe jutott : Ookami to Koushinryou (hhabár szerintem ez nem)

2012. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget, a Kanokon volt az, túl sok anime-t néztem meg az elmúlt hetekben és már nem tudom megmondani melyiknek mi volt a címe :D vagy cím alapján h mivolt benne :D
2012. ápr. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!