Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy rajzolok? .

Figyelt kérdés

Itt van a deviantart-os oldalam. [link]

12/l



2012. nov. 4. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Tetszenek a rajzaid, szerintem szépen rajzolsz. :)
2012. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem még gyakorolj a korodhoz képest ügyes vagy sokra viheted...
2012. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát,sokat gyakorlok,szinte minden nap rajzolok. Hamarosan rajz iskolába is megyek..^^
2012. nov. 4. 18:16
 4/9 anonim válasza:
Nagyon jól rajzolsz.
2012. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kisebb vagy nalam es sokal joban rajzolsz,pedik en rajzversenyre is megyek/vagyok.Gratula az edigi rajz ''tudasodhoz''. Szerintem azert meg gyakoroljal jooo sokat mert az segit...nekem az elhiheted, amit ugyalod nem eleg jol rajzolsz aszt gyakorold... mert igy rendre kialakul.... Sok sikert
2012. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem másolod, akkor jó, ha viszont azt teszed,(azért a nagyja az, ha jól látom) korodhoz képest ez is jó, bár ha rajzsuliba mész, próbálj saját ötletekkel gazdagítani rajzokat. Először én is másolok, majd a kezem és a szemem megjegyzi, így később is le tudom rajzolni, de nem szokásom ugyan azokat lerajzolni, mindig keverem és a végén nagyon jól kijön.

A színes képeid jobbak, a sima grafit rajzosokban, sok a munka, árnyékolás, kihangsúlyozás stb.

Ha továbbra is ragaszkodsz a grafitokhoz, azt ajánlom, próbáld, meg, hogy egy lepedőt a két szélén felakasztasz, és az árnyékolást és a repedéseket csinálod, szóval tónusozol, így is úgyis tanulni fogjátok, de ha előbb tudod az se baj :)

Mondjuk, én nem töltöttem fel a képeimet, szóval pofázhatok is, lehet, hogy csak bunkónak tűnök.

Gyakorolj szorgalmasan :)

2012. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szépen :) Én is szeretem Mikut :P
2012. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm..^^ Nem,nem másolok.Szerintem,úgy nem lenne élvezhető.Nem tudom miért tűnik úgy...Soha nem másoltam még....
2012. nov. 10. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!