Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak? És ha rajzoltam...

Mit rajzoljak? És ha rajzoltam hova tegyem ki, hogy lássátok? (bénán rajzolok)

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit akarsz. :D De illusztráld a legutóbb olvasott könyved.

És DevianArt. Az erre van. Nem itt kell mutogatni, meg a poénoldalakon, ha jól rajzolsz, ha nem. :D Beszkenneled, fotózod, DA-ra felnyomod, aztán kommenteli aki akarja. Ha ráérek, és pl itt leírod a neved, vagy linkelsz, akkor kommentelem pl. :D

2011. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem h milyen oldalra tudom feltölteni melynek a linkjét ide betudom másolni. De adj meg egy témát kérlek csak ne a legutóbbi könyv.
2011. jún. 13. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is volt, deviantart. Az pont arra van kitalálva, hogy feltöltöd az alkotásaidat, aztán akinek tetszik, kedvencelheti, meg kommentelheti, meg stb. Az miért nem jó? :D
2011. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nehéz. Na mondjatok egy könnyű témát.
2011. jún. 13. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Állits be magadnak valamit. mondjuk le teszel az asztalra 3 ceruzát össze vissza egymás hátára vagy ilyenek.


Vagy rajzolhat állatokat.

Neten találsz hozzá valami képet és lerajzolod.

2011. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!