Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » űrutazós, felfedező űrtúrás,...

űrutazós, felfedező űrtúrás, kolonizációs, űrcsatás, akár idegen lényes anime létezik egyáltalán? Mert ha igen akkor a monitoromon van a helye! Ismertek valami ilyesmi animét?

Figyelt kérdés
Van a daft punktól egy másfél órás animációs zenés film a neve Interstella 5555 ,egy ehhez hasonló kivitelű, de anime sorozatban megvalósított alkotás hatalmas örömömre szolgálna. Hallottatok bármi hasonlóról ?

#anime #űr #interstella
2012. okt. 27. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Fejből a Cowboy Bebop és a Lost Universe ugrik be, mint űrhajós anime, de itt tudsz válogatni:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából Leiji Matsumoto-tól szinte minden ilyen (ugyanaz aki az Interstellát csinálta), csak hogy néhány példát mondjak: Galaxy Express 999, Space Battleship Yamato, Space Pirate Captain Harlock, most ennyi jut eszembe, de rengeteget találhatsz még ha ezeknek utána nézel.
2012. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Lost universe tetszik, Space battleship yamato nagyon állat (kár hogy csak az élőszereplős mozit láttam eddig)

Az Animeaddicts oldal sok hasznos infót adott nekem és az interstella forrás Leiji Matsumoto infoért nagyon hálás vagyok. Röviden nagyon köszönöm a válaszaitokat.

2012. nov. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!