Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Higurashi no Naku Koro No...

Higurashi no Naku Koro No című animéhez miért nem készült szinkron?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb amit eddig láttam,és nem értem,hogy miért nem készítettek hozzá szinkront,mikor rengeteg másikhoz(amik rettentően silány minőségűek) viszont igen.

Mit lehetne tenni a szinkron elkészítésének érdekében?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2012. okt. 1. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert az animax csőd szélén van + a szinkron teljesen tönkretenné.

Plusz most minden kezdő animés a naruto szinkronért sír mert nemképesek pár sort olvasni .

Jobb eredeti nyelven , nebasszákel azzal hogy ratesznek 1 full szar szinkront , mint pl a narutora vagy a hagaren-re.

2012. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a szinkron szerintem sem tudná visszaadni azt a hangulatot amit az eredeti hang,de mégis úgy tetszene ha magyar szinkronnal nézhetném! :D
2012. okt. 1. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen leírta. Még csak annyit fűznék hozzá, hogy ha meghallanád a magyar szinkront, szerintem világgá mennél :) Meg az a baj azokkal az animékkel, amiket itthon leadnak, hogy tömegcuccot csinálnak belőle, és végül szét szedik a fangörcsök.
2012. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! :)

Amúgy megnevettettél,bár szerintem igazad van. :DD

2012. okt. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!