Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani jó animéket?

Tudnátok mondani jó animéket?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne neverending-eket, mert nem akarok olyan hosszút elkezdeni...

Itt van, hogy miket láttam eddig: [link]

Ezek alapján tudtok nekem valót ajánlani?

(2010-12-es évjárat előnyben ^^ )

Előre is köszi :)



2012. aug. 24. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiket tudnék mondani már benn vannak a "majd megnézem" zónába.xD Hát, relatíve hosszú anime, de én akárkinek nagyon ajánlom a D.gray-man -t... Toga inu no chi, ouran koukou host club, itazura na kiss, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, No.6, Narurihyon no mago, Monochrome Factor, Full metal panic, Fruits basket, otome youkai zakuro, Code Geass,


Leírtam párat hátha ezek megtetszenek, de nem biztos, hogy jók lesznek mert műfajt nem írtál, hogy mi érdekelne a legjobban. Azért remélem segítettem.:)

2012. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaa bocsi, a műfajt elfelejtettem :D de végülis nem olyan fonots...leginkább a humoros, ecchi az, amit szeretek, de egy jó shounen-fight is le tud kötni :D
2012. aug. 24. 09:44
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszodat, vannak közte jók ^^"
2012. aug. 24. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Sengoku Basara

Fate/Zero

Hetalia Axis Powers

Hetalia World Series

To Aru Majutsu No index

2012. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!