Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem mondani romanti...

Tudnátok nekem mondani romantikus vámpíros animéket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

*Karin mondjuk nem túl romantikus mert a srácnak félelmetes a szeme de amúgy cuki és összejöttek amúgy meg a legszebb romantikus vámpíros anime a Vampire Knight de gondolom azt meg már láttad :) néztem neked párat :) *Bakemonogatari de az egy ecchi nem tudom szereted e (én nem, szal ízlések és pofonok azért leírom mindet amit találtam):D van special része is asszem 3 :)

* Black Blood Brothers ettől ne gondolj valami nagy világmegváltásra de kitudja azt írják romantikus én még nem láttam de nekem is tervben van nem tom az e

*Blood+ ez van magyar szinkronnal is mondjuk 50részes szóval van ideje kibontakozni a történetnek :) nekem spec tetszett de ez meg csak ilyen vámpírszerű lényekről szól és igazából csak pár vámpír van benne de nekem tetszik:)

* Dance in the vampire bund - fúú nekem most ennek nagyon megtetszett a borítója de aztán láttam róla pár képet... hát egy kislányról szól aki vámpír és fogalmam sincs miért vetkőzik le amikor vért szív nekem úgy ahogy olvastam kicsit erőszakosnak tűnik ... hát mind1 xD

*Fortune arterial nem tom szép a kidolgozása de még ezt sem láttamxD cuki benne a csávó és a lányok is szépek (vagyis a képek alapján aranyos):)

*Ghost Hunt .. na eddig ez szerintem a legjobb vagyis nemtom mennyire vámpíros de jónak tűnik :) de elég romantikusnak írják le :))

* Hakukoi na ebbe múltkor belekezdtem és az a kidolgozás ^^ nagyon jól néz ki az egész de az első pár rész után alig történt valami szóval valahol kicsit kéőbb kezdődik el kibontakozni a romantikus zsál vagy nem tudom még nekem is be kell fejeznem xxD

* kurozuka nemtom hogy nindzsás vagy vámíros e:(

* Negima

* Shiki hát ez nem gyerekeknek való xxD ez volt odaírva szal én már csak azért is megnézem (17L) csak sajna nem romantikus

*Singetsutan Tsukihime cukencs xxD

*Trouble Chocholate

*Tsukuyomi: Moon Phase - ez cuki:)

* Yami no Matsuei

hát ennyit szedtem össze ::) de amúgy Vampire Knightnak most tudtam meg hogy van még egy plusz special része is :) ja ha ezt nem láttad már a Vampire Knigt-ot első dolgod legyen ezt megnézni mert ez a legeslegjobb de mit mondtam gondolom már láttad :)

2012. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen már láttam a Vampire Knight-ot, de nem tudtam h van egy kölün rész is :o... Húú na most aztán lesz mibe beleásni magamat :) Nagyon szépen köszönöm :D
2012. aug. 21. 20:46
 3/18 anonim ***** válasza:
hát sajna én nem tudom azt hol lehetne megnézni de örülök hogy segíthattem :))
2012. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Dance in vampire bound nekem tetszett! (bocsi ha rosszul írtam)
2012. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
A V.K. special ilyen rovid?
2013. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Az indavideón mindegyik fent van ha beírod a googléba az anime címét és hogy hányadik részt szeretnéd megnézni akkor azonnal behozza!!!! :)
2013. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Rosario+Vampire ... egyszerűen imádom a maga bohókás, mégis izgalmas stílusával. A sok kivillanó bugyitól már hányingerem van, de maga a történet élvezhető, humoros, és lebilincselő. :) Az anime 1. évadból 13 rész készült, utána a capu 2-ből szintén 13 epizód. A manga komolyabb, és több rémisztőbb jelenet van benne.
2013. szept. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Blood Lad
2013. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gacsályi Adrienn válasza:
100%
Diabolik Lovers
2013. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Ha a Hakoki a Hakuouki akar lenni, akkor azt nemrég fejeztem be. Igazából nem mondható vámpírosnak, mert nem vámpírok vannak benne. A Történet igazából szerintem nagyon jó, én nagyon élveztem, bár a közepén volt egy időszak, amikor kezdett ellaposodni, de a végére mégiscsak jó lett ez. :D

A történet valójában egy lányról szól, aki meg akarja keresni az apját, ezért utazik a városba ahol két "Elveszett" megtalálja (Az elveszettek igazából azok az "emberek" akik egy gyógyszer hatására átváltoztak olyan lényekké, akiknek megnőtt az erejük, de a józan eszüket elvesztették és vért akarnak mindenáron). Innen a lány két "katonával" egy különleges bázisra kerül. LEsz is kavarodás mikor rájönnek hogy a lány igazából lány, nem pedig fiú. Sok-sok-sok pasi között ő lesz az egyetlen leányzó. :D Na de nem rontom el a bulit, vannak benne a végefelé romantikus pillanatok, és a srácok is nagyon jóképüek. Szóval a vámpírok nem vámpírok :D Még foguk sincs hozzá :D Én csak ajánlani tudom, mert nekem nagyon tetszett :D

2014. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!