Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani animéket/mangákat?

Figyelt kérdés
Hát... egyszerűen kifogytam az animékből/mangákból... így picit nehéz lesz nekem találni de biztos van valami amit még nem ismerek... Az iskolás időszakra kéne nekem valami szóval valamilyen könnyed anime/manga kéne... de azért ne legyen uncsi nekem az is elég ha nem felejtem el a tanultakat ^^" Sok animét néztem már így hát gondolhatjátok hogy a híresebbeket már ismerem. Ja amúgy természetesen nekem is vannak olyan elkezdett animéim/mangáim amiket még fordítanak... szóval egy teljesen lefordított animére/mangára lenne szükségem + nekem teljesen mindegy hogy szinkronos vagy feliratos csak magyar legyen. Lehet egyestés (movie/film) anime/oneshotos manga. Ne legyen: yaoi, ecchi, és hasonló... Narutótól és Bleachtől pedig kíméljetek... Tudom hogy sok az elvárás bocsi. Remélem még iskola kezdés előtt kapok választ! Előre is köszönöm! ^^ (UI.: HA tudsz válogatni még ezekkel a feltételekkel is akkor megmondom hogy ilyen fantasy romantikus shoujo kéne nekem de nem kell túl drámai inkább vígjáték... de alapvetően nem muszáj "túl" romantikusnak lennie de fantasy ha lehet) Bocsi, sok lett ^^"

2012. aug. 18. 16:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hakuouki, Brave 10, Blood Lad, Nise no Chigiri
2013. nov. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!