Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én csalódtam a Hetalia...

Csak én csalódtam a Hetalia animében?

Figyelt kérdés
Most nézegettem a részeket, de szerintem borzalmasan alacsony színvonalú a mangához képest. Jó sok rész van meg, úgyhogy majd végignézem őket, de... Nem erre számítottam.

2012. júl. 11. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Helo!


Szerintem angyon szorakoztatoak es erdekesek a reszek, föleg, ha az ember tudja is, mire utalnak, miröl van szo benne. Üditö kis szinfolt az animek vilagaban.

2012. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a mangához képest borzalmasan gyengék. =/ Már rengeteget olvastam a Hetaliát, épp ezért éreztem így.
2012. júl. 11. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekemis jobban teccett a manga, anime olyan közepes.

Elmegy , de semmi több..

2012. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Hetaliát mind mangában, mind animében. Viszont úgy vettem észre, hogy animén többet röhögtem, mint a mangán. De azt is elmondom, hogy nagyon lenyűgöz engem, ahogy rajzol Himaruya, sosem tudom megunni, nemtom naponta hányszor veszem le a könyvespolcomról xD


Gondolom, neked azért tetszik jobban a manga, mert téged is érdekelnek a rajzolási stílusok, nem? :)

2012. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem azért tetszik a manga, mert jobbak a poénok. És annyira gyerekes néha az anime. =/ De persze, iszonyat cuki is közben, de... Jobb a manga, sokkal.
2012. júl. 13. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:

jól tudsz japánul?

mert ha nem, akkor nem csodálkozom hogy nem tartod annyira viccesnek az animét. van egy sajátos varázsa, amit anélkül nem ért meg az ember igazán. mangában nyilván a fordítással kompenzálják a profi fordítók, hogy külföldieknek is vicces legyen.


nekem például az anime jobban tetszett.

2012. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem mindkettő tetszett. talán azért, mert annyira hasonlítanak. :) az animében például van olyan rész, amit tudok, hogy megjelent mangában, csak ajnos a magyar kötetben még nem. Mellesleg ajánlom ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__74..

2012. júl. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az anime is jó, bár tényleg nem múlja felül a mangát :D mindegyiken jót lehet nevetni...
2012. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!