Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen jo animék vannak?...

Milyen jo animék vannak? Léccy küldjetek nekem anime cimeket és lehetőleg hozzá történetet is

Figyelt kérdés
romantikuson kivül bármi jöhet :)

2012. júl. 1. 09:33
 1/8 csency888 ***** válasza:
100%

fairy tail...

ez a lehető legjobb ;)

hát.. történetről annyit hogy varázslóvilágban játszódik ahol a mágusok céheket alapítanak.ezeken belül vállalnak melókat meg küldetéseket.Ennyi.Najó ezek után még bonyolultabb,de a poént nem akarom lelőni. :)hihetetlenül izgis,és viccesen nevetséges,de én számtalanszor bőgtem rajta mert vannak benne gyönyörű részek is.

2012. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14%

Avatar-Aang legendája

Avatar-Korra legendája

A kertvárosi gettó


Bocsi, de nem akarok történetet írni, mert sokáig tartana...

2012. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Code Geass: Egy olyan világban játszódik, ahol a Brit birodalom uralja a világ nagy részét, egy herceget a japán gyarmatra száműznek, az ő bosszújáról szól.

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin: szerintem messze 2010 legjobb animéje, hét fiatalról szól, akiket ilyen-olyan indokkal börtönbe zárnak.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood: szerintem ismeri mindenki, magyarul is megjelent

Neon Genesis Evangelion: Óriásrobotos-ufóölős, ahol a sorozat közepétől egyre kisebb szerepet kapnak a harcok, és egyre fontosabb a szereplők belső vívódása.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kuroko no basuke :Hát végülis a kosarazásról szól, Midorima a legjobb japán kosárlabdázó akar lenni, és ezért le akarja győzni az úgynevezett "Csodák generációját" ami 6 tökéletes erős és valami nagyon jó képességel rendelkező kosarasból állt.


Meg hát a Guilty Crown, amiben igaz hogy van egy szerelmi szálnak nevezhető valami...de végülis lényegében nem erről szól. Hanem a jövőben játszódik ahol 2 szervezet harcol egymással (az egyik az emberiséget megmenteni, a másik kiíratni akarja)

2012. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Steins Gate - az időutazás kérdéseit boncolgatja nagyszerű kivitelezésben.
2012. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok kösszi az eddigieket várom a továbbiakat is :) persze nem ugy gondoltam h egyáltalán ne legyen benne romantika de ne az legyen a középpontban tehát lehet benne az is mert nincs olyan sok anime amibe nincs szerelmi szál
2012. júl. 3. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Ghost Hound

Bakuman

Blade of the Immortal

Kurozuka

2012. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soul eater, Shiki,Naruto, Elfen lied,Shugo chara,
2012. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!