Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor lesz az animax-on új anime?

Mikor lesz az animax-on új anime?

Figyelt kérdés
Mármint mostanában, csak ismételnek, mikor lesz vmi új?

2012. jún. 30. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj...
2012. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvileg valamikor most kezdik a Hello kittyt. Egyébként eléggé haldoklik az adó...
2012. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát a hullámok habjain és a kukkolók után, már én se csodálkozok h nem nézi senki
2012. júl. 1. 19:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Am én ma belelestem a hello kittybe ... de azzz anime??

, >.< Nekem nem annak túnt

2012. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
amgy előző vok és hozzátenném ugy hallottam hogyy nyár végén vagy ősz elején lesz naruto shippuuden.
2012. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Animax haldoklik , megis érdemli szar az egész szinkronosan meg fos.
2012. júl. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Sony miatt haldoklik, mert az lemondott az animékről és az Animaxokról. Az Animax támogatás és reklámbevétel nélkül maradt. Felélik a maradékot és puff. :-( Tervben van néhány folytatás, de erős gyanú szerint ezekből már semmi nem lesz. Másik adót kéne létrehozni. Például új A+ TV-t. Az sem lenne gond, ha azon is lennének nyugati filmek.

A "Hullámok habjain" nem is rossz. Én most csak amiatt nézem az Animaxot.

2012. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elvileg valamikor Inuyasha final act is lesz...
2012. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az "InuYasha: The Final Act" sorozattal kapcsolatban más gond van. Az eredeti InuYasha az RTL-eseknél rohad, nekik kéne előbb leadniuk. Mivel annak a végkifejlete nem kerülhet az Animaxra, ezért a forgalmazó nem akarja odaadni az InuYasha TFA-t. Ezzel is elbuktak. Sajnos minden téren kezd meghalni a remény.
2012. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ZolaZotya ***** válasza:
hát egy anime csatorna, ne az american idolt meg amerikai cuccokat sugározzon. Csak animéket kellene, Hello Kitty nem is az. szóval nem értem az üzletpolitikájúkat. évek óta nem találok magamnak rajta semmi értelmeset. Szűnjön csak meg.
2012. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!