Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki látta már a special a-t és...

Ki látta már a special a-t és a Kaichou wa maid-sama című animét?

Figyelt kérdés
Melyikben van az amikór a lány elmegy egy ilyen mondhatni palotába és valamiféle játékot kell játszani, hogy ki ér fel előbb a vár tetejébe? Nemtudom melyik animében van ez?

2012. jún. 24. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a Special A-ben... tudtommal
2012. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 needless válasza:

Sajnálom, hogy közbeszólok, de én nagy rajongója vagyok mindkét animének és ez a rész a Special A-ban van. Amikor is a szóbanforgó csajszi, Hikari elmegy az osztálytársával Kei-el (aki történetesen bele van zúgva Hikari-ba)egy dúsgazdag fiú szülinapjára. Ezen az előkelő partin az a vérgazdagok szórakozása, hogy az ünnepelt kiszúr magának a tömegből egy embert, akit a játék során majd el kell kapni, hagynak is neki egy kis egérutat, majd kezdődik a hajsza. A lényeg, hogy el kell kapni a személyt és felvinni a tetőre (a célba)és luxusajándékban lesz részed. De az üldözöttnek is ha baj nélkül felér, akkor neki is kijár a jutalom. És persze akit a szülinapos ki fog szúrni, az természetesen nem más, mint Hikari...

Remélem választ tudtam adni! :)

2012. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló azért kőszi :D

2. válaszoló nyugi tudom a tőrténetet és énis nagy rajongója vagyok csak Hikari meg Misaki nagyon hasonló csak a hajuk más hosszúságú :D

Nagyon kőszőnőm :D és amugy megtudnád mondani melyik rész ez?

2012. jún. 25. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen a Special A-ban van :) és a 6. rész
2012. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon kőszőnőm mindenkinek a választ :D
2012. jún. 25. 14:03
 6/6 anonim válasza:
igen, a Special A-ban. részemről a kedvencem már ezerszer megnéztem az összes részt de nem lehet megunni, jó szórakozást hozzá :)
2014. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!