Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto fanokhoz szeretnék...

Naruto fanokhoz szeretnék szólni hogy a Boruto-t hányadik résztől érdemes elkezdeni nézni ?

Figyelt kérdés
A Shippuudent követően már nem kezdtem el nézni a Borutot, vagyis igazából kb. 10 részt láttam a Boruto-ból és úgy elment a kedvem tőle hogy azóta se folytattam. Most újra neki szeretnék kezdeni mert sok helyen említették hogy csak az eleje a rossz de aztán beindul és izgalmas. Hányadik résztől kezdjem el nézni ? Előre is köszönöm. 26/L
tegnap 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj ott még nem tart az anime ahonnan érdekes lesz. Én kb 122. részig bírtam aztán csak a mangát olvastam, hát én onnantól ajánlanám majd a nézését ahonnan Eida majd bejön mert a Two blue vortex történetétől lesz érdekes és ahhoz hogy értsed mi folyik ott kb onnantól érdemes nézni. Csak az még évek kérdése mert kitudja mikor folytassák a Borutot.
tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!