Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintrm csúnya ha egy...

Csak szerintrm csúnya ha egy sorozatnak,animének színes a felirata?

Figyelt kérdés

Tehát amikor a felirat fehér ugyan de a körvonala színes..

Így lett ez szegény By by Eartel is, piros keretet kapott.

Egyszerűe nem értem , leminősíti magá az animét, gagyi hatást keltve.

Azt hiszik dobnak ezzel az öszképen, pedig nem.


Bárcsak elegen jeleznénk a formázónak,hogy ne piros keretes legyen a By by Eart anime felirata, akkor talán lecserélődne..



júl. 25. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet csinálni szépre is ami passzol a hangulatba, meg túltolt bazári csicsásnak is. Mindkettőre láttam már példát.

Olyat is láttam már, hogy a szereplők más-más színű feliratot kaptak, így ha egyszerre sokan és gyorsan beszéltek akkor is jól lehetett követni ki-mit mond.

Szóval lehet szép és hasznos is, meg gagyi is - minden a megvalósítástól függ. Nem lehet általánosítani.

júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen csúnya. mert régimódias lesz tőle
júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

rég-időkben mikor még ment a harc ki fordítsa le a One piece animét (amit végül a naruto-kun nyert meg)

akkoriban volt egy csapat, akik minden karakter beszédének, más-más felirat színt adtak hozzá pl.: Zoroé zöld volt fekete betűszegéllyel, Namié narancs volt ugyan így, na azok viszont baromi jól nézett ki, csak abbahagyták 50-60 rész után, mert baromi sok meló volt vele:D


de amúgy igen, idegesítő, eléggé

júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazán hálás lennék aki nézné ezt az animét de szerinte is csúnya a felirat az jelezze valahogy nekik, hogy ne így keljen már végignézni..
júl. 26. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha fehér a betű, mellé pedig sötét színű kontúr társul, így világos hátterű résznél is jól olvasható a szöveg. Egyszer láttam, talán pont a Naruto-kun-nál, amikor ezt felcserélték, a betűszín volt kék, a kontúr meg fehér, amitől gyakorlatilag olvashatatlan lett, összefolyt az egész szöveg.
júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze legyen sötét, ami kb csak fekete lehet,mert elveszi a képrőla figyelmet..


Általában az a magyarázat ilyenkor, hogy a főszereplőnek van egy karakteres színe, és akkor legyen oylan színü a betű csakhogy nem kockaról kockára őróla szoló belső monológosos animeknél lépik ezt meg hanem sok szereplős akciódús belsőnarrálást egyaltalan nem hasznaló animénél.


Komolyan kiborító, ha ezel elcsesznek egy amugy élvezhető animét.

júl. 26. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!