Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi(k) a kedvenc animé(i)tek?

Mi(k) a kedvenc animé(i)tek?

Figyelt kérdés

júl. 10. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Koukaku Kidoutai - Az örök kedvencem. Cyberpunk disztópia mesterien bemutatva. Kiváló sztori, érdekes és jól kidolgozott karakterek, szép rajzolás, egyedi zene, és az egésznek valami olyan hangulata van ami teljesen beszippantott. Akárhányszor újranézném és sose unnám meg.


Wotaku ni Koi wa Muzukashii - Felnőttek, akik legbelül örökre gyermekek maradtak. Sírva röhögős humor, szerethető és életszerű karakterek. Tökéletes egyensúly a szerelem a komédia között.


Nana - Két lány életének közös pillanatai. Mindkettejükben van jó és rossz is, mégis szerethetőek. Homlokegyenest különböző élettel, de mégis képesek egymásnak támaszt adni, egymást kölcsönösen felemelni. Néha vidám, néha kétségbeejtő, néha bosszantó, de abbahagyhatatlan. Mindez egyedi és aranyos rajzolással és szuper zenékkel. Nálam ez váltotta ki azt az érzést, hogy amikor vége lett a sorozatnak akkor azonnal meg akartam nézni mégegyszer.


Kotonoha no Niwa - Cipők, versek, eső, és szerelem. A legszebben megrajzolt anime amit valaha láttam. Gyönyörű és szomorú. Az a történet ami az egyik kezével megsimogatja a szíved, a másikkal meg gyomorszájon üt. Kár, hogy ilyen rövid, még sokáig bírtam volna nézni.


Clannad - Mese arról, hogy milyen felnőni. Iskolai szerelmes sztorinak indul, aztán a második évadra durva drámává fajul. Szégyen vagy sem, de az utolsó pár részt végigbőgtem. Ha megnézed, a világ soha többet nem lesz már olyan mint előtte.

júl. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Death Note

Parasyte Maxim

júl. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hitehagyott válasza:
54%

Dragon Ball (1986-89)

Initial D

Great Teacher Onizuka

Vampire Princess Miyu

Vampire Hunter D

Hellsing

júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naruto, Assassination Classroom és Your Lie In April
júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha egyet kéne mondanom akkor a One Piece
júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Code Geass, Terra Formars, World Trigger, Vinland, Re Zero, Steins Gate, Orange és több 1000 másik.
júl. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most épp a Dungeon Meshi
júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!