Spoiler!!!!

Figyelt kérdés

Mit szóltok hogy Yuta beleköltözött Gojo testébe a Jujutsu Kaisen manga 260ik fejezetében?


Durva, mi?



júl. 5. 07:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, durva
Nem, nem durva
RIP Gojo
7 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Az a durva, hogy mennyi baromságot néznek az emberek.

Ne vedd magadra, az emberek 90%-a ilyen lehet.

júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es, Ezt mire érted? Magára az animékre vagy shounenekre vagy mire? Valamint mi lenne a helyes? Mit kellene nézniük az emberek 90%-ának?


A kérdésre válaszolva: Durva. Amúgy a még durvább, hogy az Anime Expon kiderült, hogy végül is Nobara ténylegesen meghalt.

júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

2-es!

Nem csak az animékre, valóságshow-k, sorozatok. Amikor idegen, vagy nem is létező emberek, vagy karakterek "életével" vannak elfoglalva.


Nem arról van szó, hogy mit kellene nézni, egyrészt nem kellene mindenképpen nézni valamit, másrészt miattam nézhet bármit, én is van hogy megnézek valami ilyesmit, de ha jobban belegondolunk, nem baromság? Szerintem az

júl. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem baromság. Nem igazán értem hogy miért érzed problémásnak ha valakit egy, egyébként valóban a valóságtól elrugaszkodott történet szórakoztat. Nagyon sok fantasy illetve sci-fi nem reális, mégis szórakoztató sok ember számára, és ettől nem gondolom hogy az ő izlésük kevesebbet ér mint pl tiéd.


A kérdésben bizonyos okokból (egy másik, itt törölt kérdés miatt, mindegy) kiemeltem egy, valóban kontextus nélkül érthetetlen dolgot. Ez még viszont nem jelenti hogy az adott sztori vonatkozásában ennek az egésznek nincs értelme, illetve hogy ettől az rossz lenne. Szerintem nem kifejezetten okos dolog véleményt alkotni valami olyasvalamiről amit nem ismerünk (feltételezem nem ismered a mangát amiről beszélek), és degradálni mindenkit aki szereti azt.


Az pedig hogy az a kritika hogy nem létező emberek életével vannak elfoglalva, hát...

Ez nagyon érdekes álláspont. Pl az Ember tragédiája, Az Alapítvány sorozat,

Monte Cristo grófja mind nem létező emberek életét írja le. Akkor aki szereti ezeket, és illetve akire/akikre hatással vannak ezek a művek azok ostobák? Érthetetlen álláspont ez számomra.

júl. 16. 07:42
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én semmi olyasmit nem írtam, hogy ostobák, írtam, hogy alkalmanként én is nézek ilyesmit, én is annyira vagyok ostoba, mint bárki más. Illetve nem akartam kitérni az irodalmi művekre, vagy népi mondákra, mesékre, de azok között is van bőven ilyen. Valószínűleg szükségük van erre az embereknek. És ahogy írtam, nem kifejezetten a mangára értettem.
júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, Sajnos nem értünk egyet. A valóságshow, influenszerek esetében még egyet is értenék de nem a filmek, sorozatok, animékkel kapcsolatban. Meg azért van különbség, hogy kibeszélni a cselekményt mint pl most vagy éppen rajongunk, csorog a nyálunk egy konkrét személyért mint pl bármelyik influenszerért.
júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, kiváncsi leszek mi lesz most hogy Hana is megjelent
júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Amúgy mi lett így, hogy folytatódott a történet Yuta-val? Meghal? Spoiler Spoiler



Nobara él

szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy Yuta-val mi lett az e heti fejezetből fog kiderülni elvileg.
szept. 10. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!