Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One piece spoileres kérdés?

One piece spoileres kérdés?

Figyelt kérdés

a jelenlegi egghead arc-ban volt egy epizód, kitekintés Law vs Black beard harcára, ahol átváltoztatták Law testét nőre, ezt külön mondta és meg is csinálta, hogy Haki-val a démongyümölcs képességeket meglehet törni


a kérdésem, hogy ez az információ volt már előtte is kimondva a one piece-ben? vagy ez volt most először?


vagy csak nekem volt ez új? mert értem, hogy pl Rayleigh mikor tanította Luffynak a hakit akkor elmondja hogy ezzel lehet megütni a logia típusokat, de én akkor ebbe bele se gondoltam hogy lényegébe negálod a démongyümölcs képességeket ezzel


sokáig azt hittem hogy a Dressrosa arc-nál a kislány testű felnőtt nő - Sugar képessége hogy játékká változtatja az embereket ezzel kitörölve mások emlékeiből őket eléggé erős képesség, de így hogy lényegébe ha jól használod a Haki-t akkor simán ki lehet törni a képességből



jún. 30. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Új infó. Most volt először. Odának ez az újabb retconja.
tegnapelőtt 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!