Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime, amit dobtál...

Van olyan anime, amit dobtál mostanában, ha igen melyiket és mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
En bár nem új animerol van szó és nem is mindenkinek van fent a listáján mert yaoi, de nekem a super lovers az amit nem rég néztem de két rész után dobtam is. Ennek két fő oka van: az első az az hogy nem láttam benne azt hogy tényleg komolyan gondolja magát a másik pedig a kommentek amiket ezzel az animevel kapcsolatban olvastam.
2022. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talentless Nana- 5.résznél

SPOILER


Az egyik csávónak konkrét bizonyítéka van a gyilkosságról, sőt még a saját haláláról is és senkinek nem mutatta meg és annak ellenére, hogy tudja, hogy nem a legokosabb elment beszélgetni a gyilkossal. Majd valszeg úgy fog meghalni, hogy bármi féle bizonyítékot szolgáltatna a többieknek. Igazából még nem biztos, hogy ez fog történni, mivel nem néztem meg,de van egy sejtésem. És így innentől kezdve semmi értelme nézni egy elvileg "zsenik párbajharca" animét, mert marha nagy baromságon bukik el.

2022. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég ritkán dobok valamit, mert nagyon jó vagyok a válogatásban, így alig kezdek bele olyan animébe, ami nem tetszik. A legutóbbi anime, amit félbehagytam, az az Ousama Ranking volt. 3 rész után adtam fel, ennyi bakival, ilyen borzasztó rendezéssel nem sűrűn találkozom. Láttam, sokan leszólták, hogy a második felét mennyire elrontották.. hát nehezen tudom elképzelni, hogy még az elejénél is rosszabb.
2022. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!