Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor szokták ki adni az új...

Animehun3 kérdése:

Mikor szokták ki adni az új demon slayer részeket és mikor szokták le fordítani?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van hogy már le ment az évad záró rész?
2022. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De ne zavarjon komolyan hogy heti szinten van ez a kérdés! A Biztonságért jelentem ha elsonek tetted fel nem történik semmi!

De le írom

Indavideon kimetsu no yaiba névvel megtalálod ahol heti szinten jön ki az angol megjelenést követően pár nappal!

2022. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Kimetsu No yaiba:juukaku-hen èvadot japánban 2021.Dec.5 től - 2022.Feb.13 ig adták ki. Hetente 1 rèszt adtak ki, Összesen 11 rèszt. Ha kijött a rèsz, utána várni kell pár napot hogy lefordítsák angolra, utána megint várni kell pár napot, hogy Lefordítsák magyarra. Azthiszem minden szombaton került fel indavideo ra.

Ezt azèrt írtam le, mert a kèrdèsedből kiindulva, azthiszem eddig valamivel nem voltál tisztában, azok közül amiket az elöbb leírtam.

A következő èvaddal kapcsolatban mèg semmi sem hivatalos, de valamikor 2023 tavasszal vagy ősszel várható.

2022. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!