Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tokyo Revengers nevű animébő...

A Tokyo Revengers nevű animéből szeretnék egy TOMAN-os egyenruhát venni, viszont rajta van a buddhista szvasztika. Kinek milyen ötlete van arra, hogy hogyan tudom eltakarni, vagy leszedni?

Figyelt kérdés
Szóval sajnos a Németek által be lett tiltva az élére állított szvasztika, viszont a TOMAN egyenruháján pedig nem az van. Sajnos olyan helyre szeretném a jövőbe felvenni ahol elég nagy eséllyel fognak rám csúnyán nézni, hogyha meglátják. Nyilvánosan nem okozna gondot hisz pulóver és egy kabát lesz rajtam, de épületben gázos lenne.

2022. jan. 8. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

igen a náci horogkereszt lett be tiltva nem pedig a buddhista változat!

nyilván csak animés helyre illene felvenni mert könnyen félreérthető

de milyen helyre is szeretnéd felvenni? zsidó templomban? vagy iskolába? az is gáz hogy animés ruhába akarsz iskolába menni (már ha erről van szó)

ahogy mondtam animés közösségbe való csak...

ott nem fog senki sem csúnyán nézni rád mivel mindenki látta az animét...

2022. jan. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt láttam egyeseken, hogy teljesen fekete ragasztószallaggal tapasztották le. Így aligha feltűnő a színe miatt. De #1-nek igaza van, animések között nagy eséllyel nem fognak megszólni érte.
2022. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :D
2022. jan. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!