Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Keresek egy animét, de semmit...

Keresek egy animét, de semmit nem tudok róla, de ha jól sejtem, akkor amolyan alapnak számít, írnátok olyat, amit sokan ismernek itthon? Hátha közte lesz.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem nézek animét, de ezt korábban ajánlották, voszont nem írtam fel, gondoltam felírom magamnak, ha valahogy ki tudnám deríteni a címét. Magyar címet is írjatok, ha van neki. Előre is köszönöm.

2021. dec. 17. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Naruto

My hero academia

Hunter×Hunter

Demon Sayler

Jujutsu Kasein

Angeles of Death

Deth Note

Kakegurui

Haikyuu

Lovely complex

Silent Voice

The promis neverland

Tokyo revengers

Durarara

Dr.stone

Gosth Hound

Saiki k katasztrofális élete

Blood - C

Anthor

Toradora

Faritaly

Venus senki

Kk - Anime

Bungo stary dog

Pokémon

Dragon ball Z

Assassination classroom

World tigger

Akame ga kill

Love is war

Detective conan

One punch man

One piece

Owari no seraph

^_^

2021. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvan, Kaleido star. Egyébként ha esetleg láttad, mi a véleményed róla? Első animének jó vagy inkább nem ajánlanád?
2021. dec. 18. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Tetszet csak ez nem olyan ismert mint a Naruto vagy My hero academia. Első animéknek nem ajánlom de 2. 3. Nak igen.

^_^

2021. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
3 ismert Magyarországon mivel kb a yugioh időszakában ment minden hétvégén a tv-ben az rtl-en…!
2021. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsiráf40 ***** válasza:
Kedvenc animém a Kaleido Star nagyon tetszett benne a főszereplő fejlődése az egész animét IMÁDTAM.
2021. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!