Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek ki a legidegesítőb...

Szerintetek ki a legidegesítőb anime lány karakter és miért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 19:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%

Spoiler: Mert megölte Sashat.

Amúgy idegesítő is, és ez volt a kérdés is.

2021. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

En gabit inkabb csak sajnalni tudom mint szinte az osszes tobbi karaktert aotban. Beleneveltek, hogy olyan legyen amilyen, hogy ugy lassa a vilagot ahogy latja. En idegesitonek inkabb az olyan karaktereket gondolom, akiknek az ellenszenves jellemzoi semmit nem tesznek hozza se a storyhoz, se a karakterhez, de meg indokolva sincs, hogy miert olyanok. Pl levinek a takaritas maniaja nekem idegesito volt mert egyertelmuen egy humor faktort szolgalt csak, semmi mas jelentosege nem volt.

Mondjuk nem egyforma senkinek az izlese

2021. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Asuna
2021. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Index, meg az Aho girl főszereplője ( nem tudom a nevét, 1 rész elég volt belőle.)
2021. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést lemaradt a miért... Index egy kis hisztis, terrorizálós kisgyerek. Állandóan bántja, harapdálja szegény Toumát, az meg birka mód még hagyja is magát, nem, hogy lecsapná a kis pondrót. Az Aho girl meg erőltetett idióta, irritáló, hülye picsa. Én legalábbis 1 rész alatt nem tudtam röhögni, meg élvezni a butaságait. A hülye emberek fárasztóak nem viccesek. Épp elég van melóban körülöttem, nem akarom még animében is ezeket nézni. Lehet viccesen hülyének lenni, de ez nem az, ami vicces.
2021. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%
Az összes nyávogós hangú karaktert
2021. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Asuna (SAO)

Chichi (Dragon Ball Z, bár ő már felnőtt nő, de akkor is irritáló)

Yuno (Mirai Nikki)

A Vampire Knight-ból a főszereplő csaj (bár mondjuk az egész anime irritáló)

Yao Yao (The Demonic King Who Chases His Wife)



Szerintem nem kell indoklás, hogy miért.

2021. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Tohru Honda
2021. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 NemVagyokUborka!!! ***** válasza:
100%
A szőke kiscsaj a Kuroshitsujiból/black butlerből, akinek a nevét sem jegyeztem meg :')
2021. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
30%

Uraraka Ochako


Tudom, hogy sokan szeretik, de engem nagyon idegesít a hangaja, meg az, ahogy viselkedik

2021. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!