Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi lehet ennek az animének a...

Mi lehet ennek az animének a címe ? Többi lent.

Figyelt kérdés

Csak egy jelenetre emlékszem de úgy megnézném újra ,hátha tudja valaki.

Németországban láttam kiskoromban szóval ennek olyan 80-as 90-es évek beli Grimm mesék/Nils Holgerson szerű anime változatú grafikája volt.


Csak arra emlékszem, hogy egy kisfiú és egy kislány lógnak egy fán a nyári tájon tehát minden zöld. Úgy lógnak, hogy a faágon fekszik kisfiú aki egy kézzel tartja a húgát vagy egy kislányt mert az épp leset volna az ágró ha nem kapja el.

Talán mert nem bírta felhúzni de a kisfiú elaludt úgy hogy még mindíg tartotta a kislányt lógva a levegőben.


Asszem a kislány szőke fonott cofú volt a kisfiú barna hajú (de ez már nem 100%.



#anime #Grimm #Nils Holgerson #milyen anime
2021. máj. 16. 22:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Ebből így elég nehéz megmondani, még ha látta is az ember sajnos. Biztos anime volt?
2021. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ki tudja Hátha valaki mégis..


Szerintem anime műfajú volt ha már az anime változatos mert ahogy írtam, hasonló volt a grafikája mint a anime jellegű Grimm mesék, Kisasszonyok, Heidi..

2021. máj. 21. 21:13
 3/5 anonim válasza:

Hát nem tudom, általában megtalálom az ilyen emlékfoszlányokból azokat amiket keresek, de itt ha meg is találom nem fogom tudni esélyesen. Azt javaslom kulcsszavak alapján keresgélj google-ban? Ellehet vele szöszölni.


Meg ugye nem egyértelmű a fogalmazásból hogy: "Németországban láttam kiskoromban szóval ennek olyan 80-as 90-es évek beli Grimm mesék/Nils Holgerson szerű anime változatú grafikája volt"

a 80-as 90-es években láttad vagy csak a a stílusa volt 80-90-es évek és később láttad. Ugye nem mindegy ez se.


A szőke fonott és barna hajú gyerekekből próbáltam kiindulni de ugye ez csak feltételezés. Ez alapján jancsi és juliska is lehet (grimm mesék). No offense.


Aztán le lehet szűkíteni nyelv alapján is. Mert gyerekként gondolom nem felirattal nézted. Hanem magyar (vagy német?) szinkronnal. Ezért is gondoltam hogy nem anime. Mert 2000 előtt nagyon kevés szinkron volt. Azt javaslom nézz rá a ghibli filmekre ha nem tetted még. Talán az segít.

2021. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jól van nem kell ezt túlspilázni! Igaz vegülis ha angolul beírom hogy fogta a kezét lógva a fán hátha kiadd valamit.


Német szinkronnal láttam és nem magából a Grimm mesékből volg hanem a rajzstílus volt olyan.


Egeszen véletlenül nem tudsz egy online előrhetőséget a Szivárvány tavi kalandok meséhez , a sorozathoz (nema filmekhez) (japanul) .

2021. máj. 21. 22:02
 5/5 anonim válasza:
Ez még semmi, haha. Hát én csupán torrentet tudok ajánlani, tudom hogy vannak akik ellenzik, de ezt szerintem már máshonnan főleg japánul nem szerzed meg. nyaa. si-re felmész Kerokko Demetan és az első az szerintem.
2021. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!