Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van általában az hogy...

Miért van általában az hogy tök jó animék, amiknek rohadtul nincs lezárva a sztorija , azokat sosem folytatják?

Figyelt kérdés
Gondolok például itt az Owari no seraphra, vagy a Noragamira.

2021. máj. 9. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert vagy nincs rá pénz, vagy nem túl nagy a nézettsége.
2021. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak a mangát/l,v novelt akarták vele poromózni
2021. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha ilyen problémába ütközöl akkor olvasd el a mangát. A manga legtöbb esetben bevan fejezve/még fut, de, ha az is félbe van hagyva akkor peched van.

Pl. a Noragami manga még futóban van és egy jó ideig még nem fejeződik be.

2021. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gond hogy nem tudok nagyon angolul, és az első 4 chaptert a noragamiból google fordítóval elolvastam , de ez egy fél nap volt..
2021. máj. 9. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
(Hidd el, így lehet igazán nyelvet tanulni, nem a tanórai bohóckodással! Tapasztalat... Az első jópár oldal szenvedés lesz, de idővel belejössz.)
2021. máj. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy akinek az ízlése és érdeklődési köre nem felel meg a nagy átlagnak, az szívni fog. Ugyanis hiába jó valami szerintem, ha 10-ből 9 ember szerint meg nem, akkor azt el fogják kaszálni.
2021. máj. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatokat (anime, rajzfilm, film) addig csinálják, amíg profitot termelnek. Ha már nem jön ki pénz belőle, elkaszálják.
2021. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert sajnos az ilyen kommersz trash isekaira meg ecchire van igény.
2021. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8/ adom
2021. máj. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!