Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy barátomat rá szedtem az...

Egy barátomat rá szedtem az animére,egyel végzett is,de sokat azért ítél el,mert egy fiatalabb ismerősünk és nézi, és azt hiszi gyerekes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy én is 16 vagyok, ő is.

High School dxd-t nézte meg.

Ajánlani akartam újat neki,ami az attack On Titan volt. Még rá se akar lesni, mert azt hiszi gyerekes, mert kb 12 éves ismerősünk is nézte. Mit tegyek, mondjak neki, hogy ez ne be folyásolja a véleményét?



2021. máj. 1. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
“Kiritsugu-ról”
2021. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#9

Felteszem, hogy A Fate/Zero-ra gondolt, és nem egy Fate/Zero-ra.


Amúgy én úgy mondanám, ha valaki kérdezné, hogy F/Z, F/Z S2, és utána az Unlimited Blade Works vonalat kellene követni.

2021. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#9 vagyok.


Értem, köszönöm. Mondjuk én csak az UBW-t néztem meg eddig, meg ahol 1 pink hajú pajzsos csaj volt a főszereplő(bocsi nem ugrik be hirtelen a címe, rég volt) a Fate/Zero univerzumból szóval annyira nem értem a különbséget köztük. De ahogy elnéztem anno annyi csak hogy más személy van a főszerepben és más.


Nyugodtan javítsatok, mert ez is eléggé összetett anime mint a monogatari széria...

2021. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

*más személy van a főszerepben és más poziciókban vannak a szereplők.


Ezt akartam írni.

2021. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Szerintem a 12 éves ismerősötök még nem igazán foghatta fel, hogy az Attack on Titan miről is szól valójában. Ezzel nem szeretném őt megbántani, vagy leszólni, de az emberfejlődésben van egy pont, amikor ténylegesen elkezdi megérteni a dolgokat, tippem szerint ő még ez alatt van/volt.

Szerintem akár mutathatnál neki ütős AMV-ket, vagy néha mesélhetnél, mekkora volt, amikor (SPOILER) Reiner titánja megint felállt és a felderítő egység csapatainak már alig volt lőszere, pedig nem fújhattak visszavonulót, vagy akármelyik izgi jelenetről. :D (van egy pár. :D)

Nem feltétlenül kell célzottan beszélned róla, csak mellékesen megemlítened, mintha épp most nézdted volna az új részt és nem bírnád kiverni a fejedből. Az is lehet, hogy kicsit unja már, hogy mindig ezzel zaklatod, szóval vagy feladja és belenéz, vagy csúnya vége lesz a bulinak. Persze, nem tudhatom, hogy milyen személyisége van, mire hogyan reagál, perpill. az átlagos emberi reakciókról beszéltem.

Az is lehet, hogy valami új animével kellene próbálkoznod, ami még frissen hat rá. De ne nyomd az orra alá, csak ejts el információmorzsákat, mintha nem is lenne fontos, de üssenek azok az információk. :D Olyan témakör legyen, amit tudod, hogy kedvel.

A kisgyerekek számára is édesebb a tiltott csoki, mint a gyakran kínált gyümölcs. :D


De persze, ha kihúzod nála a gyufát akkor felejtsd el az egészet, nem mindenki szeretheti az animéket. :D

2021. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Használd a TV teknikáit.

1. szinkronos anime

2. komoly téma

Tádá, már sikerült is bevonzanod, ha egy minimálisan is érdeklődik. Én egy Death Note-ot javasolnék. Nincsenek benne gyerekesnek árbárázolt karakterek (amit ilyenkor szigorúan kerülni kell, majd a 10-20. animénél jöhetnek). A történet sem épp kicsiknek való. Nyilván egy Inuyashát gyerekesnek fog tartani.

Feliratosan kezdésnek nem ajánlok. Elég romboló tud lenni a hirtelen váltás. Azért a nem animések nincsenek úgy hozzászokva a japánhoz, mint az anime szeretők, és teljesen más, mint egy angol. Talán... nyávogósabb? (fáj kimondani, de ez tény)

2021. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az Assasination Classroom egy jó kezdő anime. Nincs nagyon mély története, amit csak egy tapasztalt animés érthet meg, de mégis minőségi és szórakoztató(bár ha a High School DxD tetszett neki, akkor szerintem neki nem számít a történet, meg úgy konkrétan semmi, csak az, hogy legyenek benne anime mellek :D). Az Attack on Titant azt nehogy megnézesd vele, azzal legalább várni kell addig, amíg 50 animét nem látott, mivel a története komplexebb, mint az animék nagy részének (főleg a 4. évad). Ráadásul az Attack on Titant egy tapasztalt animés is élvezni tudja, ezért pazarlás lenne elsők között megnézetni vele.
2021. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, nézess vele Death Parade-ot, Akirát, Banana Fish-t.
2021. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!