Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy barátomat rá szedtem az...

Egy barátomat rá szedtem az animére,egyel végzett is,de sokat azért ítél el,mert egy fiatalabb ismerősünk és nézi, és azt hiszi gyerekes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy én is 16 vagyok, ő is.

High School dxd-t nézte meg.

Ajánlani akartam újat neki,ami az attack On Titan volt. Még rá se akar lesni, mert azt hiszi gyerekes, mert kb 12 éves ismerősünk is nézte. Mit tegyek, mondjak neki, hogy ez ne be folyásolja a véleményét?



2021. máj. 1. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ajánld neki a Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi-t, a cenzuramentes verziót. Ha arra is azt mondja hogy gyerekes akkor vele van a baj.


De igen, az jó ötlet hogy ez ne befolyásolja. Ismerek olyan embert is aki már 50+ és mégis anime-t néz. Szóval a kor nem számít itt.

2021. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

card le.


A színezést, mint felnőtt hobbit is sokan lenézték az elején...de nem tudnának olyat alkotni, mint sokan. Csak annyi, hogy vonalak vannak, de már művészet sok

2021. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Ajánlj neki valami jó kis seinent. Például Parasyte, Psycho Pass, Mushishi.


Egyet se tud majd kielemezni normálisan, de legalább felfogja, hogy nem csak gyerektémák vannak.

2021. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg vele a Serial Experiments Lain-t, vagy mondjuk a Monstert. Az elsőt nem fogja érteni, a második pedig egy krimi-thriller.
2021. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ez pont az a szint, mint hogy "videojátékokkal csak a gyerekek játszanak", aztán mégis van egy csomó 18 karikás.
2021. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#1: Ezt el fogom neki mondani. Jelenleg az Akagame Ga Kill-t ajánlottam neki, azt mondta rá fog lesni.

#2: Igen, ebben teljesen igazat adok neked.

#3: Jó ötletet adtál. Parasyte-t fogom ajánlani kövinek. Másrészt nem hiszem,hogy az Anime témája miatt hiszi gyerekesnek, hanem azért mert fiatalabbak is nézik. Ezt kéne valahogy meg változtatni..

2021. máj. 1. 15:24
 7/18 A kérdező kommentje:

#4:A monstert láttam,a másikat viszont nem. Ez is jó ötlet, meg fogadom:D

#5: Na ezt el fogom neki mondani, nagyon jó felvetés. Köszönöm:F

2021. máj. 1. 15:25
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
olyat nézess vele aminek van története és mondanivalója Coda Geass például. Vagy amit ajánlok az a Fate/zero na az tökéletes olyannak aki nem gyerekmesét akar látni . Ne olyan fszságokat mint az egyes írt mert ferdehajlamúnak fog ítélni, mellesleg jogosan.
2021. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8-as és melyik Fate/zero? Mert kismillió van már abból is.
2021. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amellik kiritauguról szól
2021. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!