Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok nekem jó animéket?

Mondanátok nekem jó animéket?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már animével többször is de sose nyerte el a tetszésem. Gondolom azért, mert rosszakat néztem? Nemtudom. De annyi ember szereti őket, hogy csak nem lehetnek rosszak, szóval úgy döntöttem adok neki még egy esélyt. Eddig egyedül a btooom volt amit nem hagytam abba egy rész után és tetszett is valamennyire.

Szóval az lenne a kérésem hogy írjatok olyan animét ami szerintetek nagyon jó.

Nem szeretem a romantikusakat, inkább ilyen akciódúsak érdekelnének jó grafikával. Fantasy is lehet. Jaj és ne legyen túl beteg vagy nyomasztó.

Minden választ köszönök.

19 L



2021. ápr. 17. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Samurai Champloo oltárian jól kidolgozott, gyönyörű grafika és soundtrack. Vicces, de akciódús és komoly is egyben. Ultimate favorite, kb semmi romantika nincs benne. A karakterekre pedig évekig emlékezni fogsz, annyira különlegesek (kb 4 éve nézhettem végig, de mai napig nagy élményként gondolok rá. Mikor egy anime introja is szórakoztató és nézhető, akkor az anime is az :D ).


A másik nagy kedvencem pedig a Fullmetal alchemist.

(én sem szeretem a Narutot, Attack on Titan se jött be.)

25/L

2021. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!☺️
2021. máj. 17. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!