Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek a legalapabb animék?

Melyek a legalapabb animék?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés de azokra gondolok amiket azért illik látni egy olyan embernek aki animézni akar (sajnálom hülyén fogalmaztam meg:/ ) egyébként hentai is lehet

2021. febr. 26. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
10-es más okból tiltották be igazából nem a sorozat hibája hanem a szülőké volt mert a gyerekek azt hitték hogy ők is tudnak ilyent és volt pár eset hogy gyerekek haltak meg mert azt hitték hogy son gokuk ők is... :/
2021. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

Alap helyett helytállóbb a közismert vagy népszerű. Ez alapján a személyes kedvenceimet ajánlanám, ezeket elég sokan kedvelik világszerte is:

Steins;gate

Monogatari széria

Plastic memories

Angel beats

Tensura

Dr. Stone

Toaru Majutsu no Index (+melléksorozatok)

Mirai nikki

2021. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
10-es, a DBZ sosem lett betiltva, csak ez a legenda terjedt el sajnos. Egyszerűen arról volt szó, hogy nyomásra az RTL Klub levette a délutáni műsorsávból, és csak késő este/éjjel adhatta. Ez meg is történt, lement vagy 10-12 epizód este 11 és hajnali 5 óra között. De mivel nem volt nézettsége, így végleg befejezték a sugárzását. De nem tiltották be, csak az RTL Klub kapott egy jó kis büntit, meg a szülők hisztiztek, hogy a gyerekek milyen erőszakos "mesét" néznek.
2021. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
13 internet nélküli világban volt ez át tették késő estére hogy pont a nézőközönsége ne tudja nézni...
2021. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ghost in the Shell: SAC

Neon Genesis Evangelion

Sailor Moon

Miyazaki filmek

Satoshi Kon filmek

Kenpuu Denki Berserk

FMA Brotherhood

Akira

Death Note

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Naruto

2021. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Dragon Ball Z

Cowboy Bebop

Akira

Ghost in the Shell

Chihiro Szellemországban

Naruto

Sailor Moon (a 90-es évekbeli változat)

Tsubasa Chronicles

Neon Genesis Evangelion

Inu Yasha

One Piece

Tokyo Godfathers


szerintem alapanimék, annak ellenére, hogy van benne olyan, amit én pl nem láttam, vagy láttam, de utálom.


Nyilván ez is olyan, mint a filmnézés, hogy vannak alapfilmek, amiket mindenki ismer, mint a Die Hard, Jurassic Park vagy Ace Ventura, függetlenül attól, hogy ez passzol-e a jelenlegi ízlésedhez vagy sem.


Például a felsoroltak közül nekem csak a CB, a SM és a Chihiro passzol az ízlésemhez, ezekhez hasonlókat nézek és keresem a mai napig.

2021. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sakura-sama ***** válasza:
53%

Bleach ( Nekem ez a kedvencem)

Naruto (Az első tudatos animém)

Dragon Ball

Chihiro szellemországban

Inuyasha (Az első animém)

Fullmetal Alchemist

A szelem fiú

Pokemon

Digimon( Soha nem láttam végig)

Death note

Sailor moon

Boku no hero academia


Ezeket szokas ismerni, de én a felét utálom.

2022. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!