Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló animéket...

Tudnátok hasonló animéket írni? (le írás lent)

Figyelt kérdés

Absolute due,

Arifureta Shokugyou de Sekai

Saikyou,

Assassins Pride,

Charlotte

Ezekhez hasonló animéket keresek. Ha tudtok akkor kérlek írjatok meg.


2020. nov. 16. 04:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem leírás csak felsoroltál párat... De neked akkor most milyen hasonló animéket kéne írnunk? Én eskü írnék de nem tudom milyen-re gondolsz, hogy mi az ami hasonlít ezekre, milyen animés elem kell neked
2020. nov. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Na most igazából az egyetlen közös pont, amit ezekben látok, hogy egytől egyig pocsék. Most akkor szar animét ajánljunk neked?
2020. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Ízlések és pofonok... Bár tényleg nem egy világalkotás egyik sem. Mondjuk nekem tetszett az Arifureta és a Charlotte, a többit meg nem láttam. Pontosan mi alapján tetszettek a felsoroltak? Úgy lehet tudnék ajánlani párat.
2020. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az tetszett bennük, hogy nem a szerelem volt a fő téma, hanem inkább a barátság és a szereplők céljaik elérése. Szóval olyan animéket keresek aminek hasonló a "világa". Szerelem nem lényeges benne, inkább a barátság/társ kapcsolaton van a hangsúly. Lényegében nem 200+ részes animét keresek (szerintem azok túl vannak tolva) a fő szereplő "küzdjön" a célja elérésében és legyenek hozzá segítő társai, kb. mint az inuyasha-ban.
2020. nov. 16. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Violet Evergarden, HxH
2020. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Black Clover
2020. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. nov. 18. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!