Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt olyan 25 körüli lány,...

Van itt olyan 25 körüli lány, akivel lehetne animékről, mangákról beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs a baráti körömben olyan illető, akivel ezeket meg tudnám beszélni, így nincs olyan, akivel pl mondocon-ra elmehetnék, stb, tehát nem is nagyon van olyan hely, ahol tudnék ismerkedni ilyen érdeklődésű emberekkel.

24/L



2020. máj. 16. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Én nem vagyok lány, de ha szeretnél animékről és mangákról beszélgetni írj nyugodtan.
2020. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
Hogy lehet hogy valaki nem egy 11 éves kislány és animét néz?
2020. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
#2 Mert talán 11 éves kislányok nézhetek animét?.....
2020. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Talán mert az animék alapvetően felnőtteknek is szólnak. Oké, vannak gyerek animék, meg tiniknek szóló animék, de rengeteg anime kifejezetten felnőtteknek szól.

Csak azért, mert rajzolt, még nem lesz kevésbé felnőttes, mint egy Trónok harca/Breaking bad/Orange is the new black/Handmaid's tale/stb. Rengeteg anime/manga megüti (vagy túl is szárnyalja) 1-1 ilyen sorozat történetét.

2020. máj. 16. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van a kérdezőnek. Egy néhány story (főleg mangáknál) sokkal jobb, mint egy nyugati sorozaté.
2020. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Számtalan animébe néztem meg, már már túl sokat. Kifejezetten a mások által felnőtteknek szólónak tituláltakat. Na mind egy idétlen agymenés volt, nagyon siralmas hogy valaki egyáltalán nézi.
2020. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a közönségét maga a kérdés teljesen elárúlja.
2020. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha annyira idétlen agymenés, miért néztél meg "számtalan animét, már már túl sokat"?

Sajnálom, ha Te nem találsz Számodra megfelelőt ebben a szórakoztátasi formában, de nem hiszem, hogy ettől még jogod van mások ízlését kritizálni.

Biztos vagyok benne, hogy nekem meg mondjuk a zenei vagy könyvek iránti ízlésed nem tetszene, de nem fogom kritizálni, hogy minek hallgatod/olvasod azt, amit, az egy sz*r, szimplán vállat vonok, hogy ez engem nem érdekel, és megyek tovább.

Egyébként ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, minek írsz egyáltalán?

2020. máj. 29. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, hasonló helyzetben vagyok, nekem sincs nagyon olyan ismerősöm, akit érdekelnek ezek, én szívesen beszélgetnék!:) 20/L (mindjárt 21 heh)
2020. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!