Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen Code Geass sorozatok,...

Marcitemi kérdése:

Milyen Code Geass sorozatok, filmek vannak?

Figyelt kérdés

Végre megneztem brutális volt.

Esetleg van remény 3.-évadra annyi kérdésem van még.Lulu él még? A filmről tud valaki valamit?



2020. máj. 3. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két idővonal van: az eredeti és az alternatív


Az eredeti idővonal:

Code Geass 1. évad (Code Geass: Hangyaku no Lelouch R1)

Code Geass 2. évad (Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2)

Ennek itt vége van, Lelouch meghalt.


Az alternatív idővonal:

Code Geass: Hangyaku no Lelouch I - Koudou: film, az 1. első évad kb. 2/3-ának a rövidített feldolgozása, kisebb módosításokkal

Code Geass: Hangyaku no Lelouch II - Handou: film, az 1. évad utolsó 1/3-ának és a 2. évad első 1/3-ának a feldolgozása rövidített feldolgozása, kisebb változtatásokkal

Code Geass: Hangyaku no Lelouch III - Oudou: film, a 2. évad utolsó 2/3-ának rövidített feldolgozása, kisebb módosításokkal, ugyanakkor a végkifejlet ugyanúgy zajlik le, mint a 2. évad végén.

Code Geass: Fukkatsu no Lelouch - Az Oudou film folytatása, kiderül belőle mi lett Lelouch-sal. Elvileg ennek is lesznek majd folytatásai, de ha sorozat lesz, azt nem hívhatjuk 3. évadnak, mert a 2. évad nem ebben az idővonalban van. A 2. évadnak nincs és nem is lesz folytatása.


Továbbá vannak még az Akito filmek, amelyek elméletileg az eredeti idővonalba tartoznak, de eléggé ellentmondásosak, meg elég sz*rok is, szóval azokkal nem érdemes foglalkozni.

2020. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !:D
2020. máj. 3. 14:04
 3/7 A kérdező kommentje:
És az Akito filmek miről szólnak?Tudom hogy szarok csak kíváncsi lennék ,nagyon érdekel ez az univerzum :D
2020. máj. 3. 14:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Fuuu megnéztem a Fukkatsu no Lelouch-t.Remélem lesz folytatása :D
2020. máj. 3. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Akito filmek a két évad között játszódnak, Britannia és az EU háborúját mutatja be, de már rég láttam.
2020. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves első válaszóló, vagy esetleg valaki, aki tud segíteni, valami ötlet, hogy hol nézhetném meg a Fukkatsu no Lelouch filmen KÍVÜL a többi hármat, ami előtte van és összefoglalja az animét? Egyenlőre mindenhol kerestem, de nem akadtam a nyomára, valószínüleg én keresem rosszul:D

Ha esetleg valaki tud dobni egy linket vagy hasonló, azt nagyon megköszönném. És nagy forma vagy, hogy leírtad, mostmár én is tudom, hogy nem csak az az egy film van. ^^

2023. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hehe mégis meg lett, csak kicsit gondolkodnom kellett:D

Ha valakit még érdekelne, itt fent van minden Code Geass sorozat, film stb.


[link]

2023. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!