Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen lesz nekem fősulin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz nekem fősulin koliba leszbikusként?

Figyelt kérdés
Pasikat nem szeretem, de hamar kifognak közösíteni a lányok ha megtudják ezt?
2019. júl. 4. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És ezt ott mindenképl el kell mondanod?
2019. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából az lenne a legjobb ha kipróbálhatnám ott, hogy milyen egy lánnyal csókolózni, és együtt lenni.
2019. júl. 4. 13:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha vidéki a fősuli előfordulhat. Pesten nem hiszem.
2019. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ha ott akarod kipróbálni, akkor lehet el fognak ítélni.

Őszintén, én leszbikus vagyok, de egyáltalán nem örülnék olyan szobatársnak, aki az alkalmat várja, hogy rám másszon.

Miért mindenki suliban, melóban, koliban akar kísérletezni? Rosszul sül el, aztán majd évekig kerülgethetitek egymást. Persze más a helyzet, ha a másik is vevő erre, de azt nem lehet tudni előre.

2019. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Két ember tudta rólam a koliban, egyiknek sem azért mondtam el, mert akartam volna valamit tőlük, csak megbíztam bennük. Egyik a szobatársam volt (másik szobatárs nem tudta), ő nem tetszett. Másik lány tetszett, de nem próbálkoztam sose nála, mert tudtam, hogy heteró és alapvetően barátok voltunk. Bár már a lány nem tetszik, de a mai napig fel szokta viccből emlegetni, hogy tetszett nekem 4 éve, ja mert elmondtam neki csak, de nem változtatott ez amúgy semmit se a barátságunkon. Mind a két emberkével jó barátok vagyunk mai napig.:)


Hozzáteszem, hogy nem akkor mondtam el nekik, mikor megismerkedtünk, hanem hónapokkal később.


A koliban több embernek és úgy alapvetően az egyetemen a szaktársaknak nem mondtam el (csak egynek, mert ő volt a szobatársam is egyben). Az már más kérdés, hogy lehet sejtették rólam, sőt.


De szerintem, ha közölni is szeretnéd az emberekkel, akkor ne egyből, hanem egy kis idő elteltével, szobatársakra meg inkább tényleg ne nyomulj, mert hátha rosszul sül el. Bulikba járj el és ott majd valakivel lehet összeakadsz.

2019. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Elegem van mar a vidék meg pesti megkülönböztetésbol, csak ugy mondom h en győri egyetemen most vegeztem (nem mellesleg a képzés is jobb) és nem közösítettek ki, bar nem voltam kolis. 22/L
2019. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 nem azt mondtam, hogy vidéken 100% hogy ki fognak közösíteni, hanem hogy nagyobb a valószínűsége....
2019. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én vidéki vagyok, kollégista és nem tudják rólam.
2019. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán ne mond elsenkinek csak ha lesz majd olyan lány akivel alakul valami,(( csábítsd el .))...

És ha később lesznek ott barátaid el mondod nekik ha téma lesz...

Nagyon ügyelj a külsődre szépítkezz sokat, hogy tetsszél a lányoknak :) ..... én tuti azt tenném :D

De gondolom ilyen helyzetekben ti is feltérképezitek a terepet :D

25 l

2019. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a szex játékokat hol tárolja a koliban :D
2019. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!