Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nálatok mit jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mit jelent az, ha valaki csak átlagos és semmi extra nincs benne? Mi az az extra, amitől vonzónak láttok egy nőt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ez mindenkinek mást jelent. Én pl.szeretem ha szőrös egy lány.Nem tudom miért,de nagyon izgat
2019. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Ezt nem lehet csak úgy megmagyarázni.Ez egy érzés.


A kisugárzása,az egész megjelenése,a gesztusai all in az extra.Lehet hogy egyszerűen a kémia az oka.vagy a közös rezgés,vagy hívd bárhogy,de ez se nem tanulható,se nem működik bárkinél.


Lehet hogy valakinek csak egy szimpla lány vagy,más meg érzi ott benned azt az extrát

2019. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
IQ és EQ az extra, ennek hiánya az átlagos. :)
2019. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!