Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Barátságba belefér egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságba belefér egymás kezének megfogása vagy ez már több?

Figyelt kérdés
Megfogta a kezem, mosolygott rám közben, akarhat valamit?

2019. márc. 23. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem beleférne, de mindenkinél más a határ.
2019. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És még mi az, ami belefėr vagy mi az, ami mår nem?
2019. márc. 23. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy puszi a hajra is belefér, ilyen bátorító jelleggel, ha rossz dolog történt vele(m). Találkozáskor egy laza ölelés.
2019. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Puszi, ölelés, megsimítás -ezek abszolút baráti gesztusok. A kézfogás már másabb azért, számomra az intimebb dolog..persze ha tizenévesek vagytok akkor beleférhet
2019. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3-as mit jelent a laza ölelės? Utolsó - 35 felettiek vagyunk...
2019. márc. 23. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Puszi, ölelés, (a szorosabb ölelés is) nálunk simán baráti gesztusok, de volt olyan is, hogy kézenfogva sétáltunk. Söt, van hogy úgy hív: "az én kis feleségem". Mind a ketten tudjuk, hogy ennek semmi jelentössége nincs, mert én nem vonzódom hozzá, ö pedig hetero (pasija is van).

Ö 26 , én 24 éves vagyok, szòval már nálunk sem az a kis tinis hülyéskedés megy, de 5 éves korom óta ö a legjobb barátnöm, ezért nem furcsák az ilyenek.


Ettöl függetlenül ez szerintem helyzet és ember függö. Te ismered öt személyesen, így te tudod eldönteni, hogy ez a ti kapcsolatotokban mennyire van helyén.

2019. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nálam belefér. Az én heteró barátnőim is meg szokták fogni a kezem, nem jelent semmit nekik.
2019. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinek hol a határ, az én het. barátnőim mind8g szajra puszival ködzönnek
2019. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és mi az, ami szerintetek már nem fér bele?
2019. márc. 24. 15:36
 10/11 anonim ***** válasza:
#9:Pff... Erre a sok "nagyon okos" úgyis a szexet fogja írni.Ugyanis valakinek még a csók is simán belefér egy szimpla baráti kapcsolatba... Nevetséges.
2019. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!