Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek biszex vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszex vagy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom eldönteni kivel kellene ismerkednem. Ha szerelmes vagyok, azt így magamtól nők iránt szoktam érezni. De eddig csak férfiakkal jártam, és azt az erős érzést nem érzem, de szeretem őket. Meg végül is tudok szexelni velük.Most van egy kapcsolatom egy férfival, és szeretem, egy hullámhosszon vagyunk. De olyan érzésem van, hogy inkább egy nővel szeretnék lenni, és szex közben is rájuk gondolok. De nem értem miért jön ez elő, és rosszul is érzem magam miatta. Már régen ismerkedtem nőkkel, és az sem egyszerűbb, a párom meg tényleg mintha a másik felem lenne. De még nem volt kapcsolatom nővel, félrelépni meg nem akarok, csak egy átlagos életet szeretnék ahogy mások is.
2018. okt. 22. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha átlagos életet szeretnél, akkor maradj a pasidnál. De egyébként leszbikusnak semmiképp sem mondanálak. Egy leszbikus egyáltalán nem vonzódik a faszikhoz, nem tudnak a faszikkal "elszexelni" mert nem szeretik a farkat, undorodnak tőle.
2018. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Az első mondatodat elég volt elolvasni. Biszex vagy. Pont.
2018. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem elfojtott leszbikusság. Ha biszex lennél szerintem nem a nőkről fantáziálnál, meg jó lenne pasival is. De te nem vagy boldog a pasit is csak barátilag szereted, meg szex közben is nőkre gondolsz.
2018. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem biszex vagy. Egy teljesen leszbi nem élvezi a szexet férfival.

Elfojtott vágyad van , hogy nővel is csináld.

2018. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex vagy
2018. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen skatulyába tesznek/teszed magad. Bár nem írtad, de nem tippelek 25-nél többnek, most kell szerintem kipróbálnod mindent,amit szeretnél. Szóval ne töltsd olyannal az időd, akit nem szeretsz.
2018. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!