Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ez tényleg működő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg működő dolog vagy csak beképzeltem? /L

Figyelt kérdés
A barátom pár napja mondta hogy nagyon élvezné, ha az ő szeme előtt lefeküdnék egy lánnyal, és ő csak nézhetne minket és arra verné.. Gondolkoztam hogy legalább az ő kedvéért Meg tehetném az egyik baratnommel, akit érdeklik a nők, viszont az volt a baj hogy engem sosem izgattak a nők, sőt szinte undorodtam is az intim részektől, pl a puncitól, ezért nagyon nehezemre esett volna. De aztán találtam egy hipnózis videót, ami elvileg megkedvelteti a puncit a nézővel. (pussy hypnosisként kerestem ra) Elkezdtem nézni, és hallgatni sötétben, fülhallgatóval, csak arra koncentráltam, bele merültem, és közben egyre jobban elkezdett tetszeni a punci és az egész női test, és egyre nedvesebb lettem, míg a végén szinte már folyt belőlem a nedv... És hihetetlenül nyalni akartam egy puncit és kívántam a nőket. Mondtam a baratomnak hogy azonnal át is hívom a barátnőmet és lefekszem vele. Örült neki, át hívtam, nagyon izgatott voltam és hihetetlenül jól esett a punciját nyalni, és vele szexelni, egész durván szexeltünk, nagyon élveztem mint még soha.. Aztán ez után még kb 2 napig tetszettek a lányok, de egyre kevésbé, és mostanra minden olyan lett mint volt, nem hoz lázba, sőt undorodom tőle. Szerintetek tényleg ez a hipnozis videó hathatott rám? Gondolkoztam hogy kiprobalom megint megnézni hogy mi lesz..
2018. szept. 28. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltak ebből véletlenül ilyen gombaevős videót? Ilyenkor ősszel mikor szezonja van, csomószor ez a menü itthon, különböző variációkban. Lehet ha beszereznék egy ilyet, nem maradnék éhen...

N

2018. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen. létező. Van egy másik videó is a neten, ha sokáig nézed nem leszel ostoba, de csak 2 napig tart.
2018. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
😦🔫
2018. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2018. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 28. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
1. Én a zöldségekkel vagyok így, szóval ha valaki ismer jó zöldség szeretős hipnózis videót, elküldhetné a linkjét. Fogyóznom kéne, de a nyers zöldségeknek már a szaguktól is öklendeznem kell ._.
2018. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!