Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért gondolok ilyenekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok ilyenekre amikor lassan összeköltözöm a párommal?

Figyelt kérdés
Nem értem miért vannak ilyen érzéseim, hogy nővel szeretnék lenni. De nemcsak szexuális téren, hanem kapcsolatban. Régebben voltak ilyen érzések bennem nők iránt, de mindig megmagyaráztam magamnak, hogy ez butaság, mert én csak olyan nőket ismerek akik a férfiakat szeretik. Meg én már egy felnőtt nő vagyok, nem csinálhatok ilyet, hogy ilyen gondolatokért elhagyjam a pasimat. Szóval úgy gondolom, hogy én erről lekéstem, meg nem is ismerek ilyen nőket, akik a nőkhöz vonzódnának. Meg felvállaltan úgysem lehetnénk együtt soha. Akkor nem értem miért vannak ilyen időszakaim amikor szinte visszakel rángatnom magam abba hogy az ellenkező nemmel kapcsolatom legyen. Már néha azt sem tudom melyik a valós érzésem.
2018. szept. 26. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert leszbikus vagy, csak ezt próbálod elfojtani/elnyomni magadban a társadalmi nyomás/elvárás miatt.
2018. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azt nem hiszem, mert én letudok feküdni férfiakkal. Meg kezdeményezni is szoktam, meg vannak pózok amelyeket élvezek. De pl. az orális szexet abszolút nem, de ez lehet hogy csak ilyen jellemhiba. Szex során nőkre szoktam gondolni, de heteró párosításban.
2018. szept. 26. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet biszex vagy. De biztos hogy nem vagy heteró akkor nem gondolnál így nőkre.
2018. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem leszbikus vagy, mert attól hogy valamit élvezel férfiakkal, az kevés. A vonzalmat nők iránt érzed, ha a férfiakat szeretnéd rájuk gondolnál.
2018. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biszex, mert a leszbikusok hozzà se érnének egy kanhoz.



Vagy a heteró kanok is élvezik ha egymást dugják,csak attól heterók hogy nővel élnek?Ez ilyen általános a pasiknál?

2018. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. De lehet leszbikus. Tegyük fel falun laksz, egy heteró közegben, ahol olyanokért is elítélnek, hogy nem elég szép a kiskerted. Na ilyen közegben rájössz, hogy leszbikus vagy, és elmondod szüleidnek, akik azt mondják, hogy ilyen nem lehetsz, neked a fiúkat kell szeretni. Ha egy szép nő vagy a pasik is körülrajonganak, és a család is biztat hogy randiz velük, minden barátnőd arról beszél milyen jó a szerelem. Te ezt nem így érzed, de jön a család, rokonok akik megnyugtatnak, olyan helyes fiú, mindent megtesz érted. Tegyük fel a szexel is vár, ráveszed magad, hogy lefeküdj vele, de érzed hogy valami nincs rendben. De a környezeted megnyugtat, hogy ez ilyen, meg baráti érzéseid vannak iránta. Ismerkedsz további férfiakkal, de valami csak nem olyan amilyennek lennie kellene.De abba, hogy meleg vagy nem mersz belegondolni nem is ismersz melegeket.Persze az gyanús hogy a nagy elfojtások alatt, beleszeretsz nőkbe, de ezt sem vallanád be magadnak. Majd egyszer már nem bírod tovább, és huszon, harmincévesen szembesülsz azzal, hogy totál homoszexuális vagy. És azt hogy agyilag ráveszed magad, vagy ellazulsz úgy hogy esetleg élvezel valamit, attól nem fogsz a férfiakhoz vonzódni. Csúnya szóval élve egy prostituált is lefekszik bárkivel, vonzalomtól függetlenül. Pszichológus vagyok, jártak hozzám meleg nők, férfiak olyanok is akiknek gyerekük volt már.
2018. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De lehet leszbikus, hány olyan külföldi híres meleg férfi van akinek van/volt felesége és gyereke. A nőknél is ugyan így lehet férje a leszbikusnak is.
2018. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!