Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha ilyenekre gondolok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ilyenekre gondolok/írok?

Figyelt kérdés
Kb velem egy idős 19 éves fiú,barna hajú. Barna szemű,kicsit vékony. Magasabb nálam,úgy nagyából 180cm lehet. Itt fekszik egy fémasztalon,egy szál boxerben. Kezei kikötve,végig húzom csupasz mellkhasán körmöm. Bőre halványan megkarcolódik,van ahol bíbor vörös vére kibuggyan. Hihetetlen vonzó látvány ahogy itt fekszik,tehetetlenül. Üvöltözni és rángatózni kezd,ha tipikus. Mond így reagál. Elő veszem bőr ostorom,végig húzom testén. A bőrre lángol az ostor érintése után,pedig még meg se ütöttem. Lendítem a kezem és azaz édes csattanó hang megüti fülem,vele együtt a fiú kiáltasa. Végre,vérem felpezsdül,ez az ami hiányzot. Felszökik bennem az adrelarin és újabb és újabb ütéseket mérek a vergődő testre. Vére már kissé csordogálni kezd,leengedem kezem és lehajolok a sebhez. Végig nyalom vértől ázott testét. Ez az édes fémes íz. De hiányzott.

#szadizmus #psziopsziopatha
2018. jan. 12. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez szexi, nincs ezzel semmi baj, vadabb napjaimon én is fantáziálok ilyesmit. :)) Én néha ki is élnék pár ilyen dolgot fiúkon, bár őszintén szólva a baráti társaságomat nem szívesen nyiszálnám :D Nem lehet véletlenül, hogy te is sokat boncolsz?

22l

2018. jan. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen kiskoromban békákat boncoltam. Majd "barátaimat" kezdtem csikargatni meg harapdálni. De minél nagyobbak lettek annál jobban nem türték. 😅 Kicsit beteg vagyok...
2018. jan. 12. 07:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beteg :)) Elég sok olyan vágy van a világon ami jobban el van titkolva, mint kellene. Őszintén, amíg mindketten/hárman/négyen... élvezik a dolgokat az ágyban, miért lenne rossz? :)

Első voltam

2018. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Addig mindenképpen, amíg nem mész át pszichopatába, vagy nem leszel sorozatgyilkos. A vágyak mindenkiben ott vannak, csak kérdés, hogy éppen milyenek. Ha sikerül, éld meg mindenképpen... remélem lesz hozzá partner.
2018. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!